Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hesabımda ne kadar para olduğunu internetten nasıl öğrenebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Just fly tarafından 12 Eylül 2009 (12:22) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
248632 kez görüntülenmiş, 214 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Temmuz 2014 (16:39) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.87  |  Oy Veren: 137      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Ağustos 2011, 13:18

#131 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

iyi günler ben hesabımda ne kadar para oldugunu ögrenmek istiyorum yardımcı olursanınz sevinirim

İnceleyiniz:

Alıntı:
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Sorularınızın yanıtını banka şubenizden veya kartınızın arkasındaki bankanızın 444'lü numarasından gerekli giriş şifresini alıp, internet bankacılığı veya telefon bankacılığını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Adres ve özellikle telefon bilgilerinizin güncel olması çok önemli, telefondan yapılan işlemlerde onay kodu yollayıp sizden bu kodu söylemenizi isteyebiliyorlar.
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Ağustos 2011, 02:55

#132 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Mrblar Hesabımdakı parayı nasıl ogrencem yası tutmadıgı solenıyor 17 yasındayım banka kartıma maasım yattımı bakmak veya bazı sıtelerden oyun oynamak ıstıyorum fakat bana bu sıfreyı vermyıolar ne yapmam gerek ? tskler
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 15:14

#133 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
heabıma nasıol bakabilirim
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 19:15

#134 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Mrblar Hesabımdakı parayı nasıl ogrencem yası tutmadıgı solenıyor 17 yasındayım banka kartıma maasım yattımı bakmak veya bazı sıtelerden oyun oynamak ıstıyorum fakat bana bu sıfreyı vermyıolar ne yapmam gerek ? tskler
Alıntı:

heabıma nasıol bakabilirim

Sorularınızın yanıtını banka şubenizden veya kartınızın arkasındaki bankanızın 444'lü numarasından gerekli giriş şifresini alıp, internet bankacılığı veya telefon bankacılığını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Adres ve özellikle telefon bilgilerinizin güncel olması çok önemli, telefondan yapılan işlemlerde onay kodu yollayıp sizden bu kodu söylemenizi isteyebiliyorlar.
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2011, 18:41

#135 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hesabımda ne kadar para var tc ile öğrenmek istiyorum
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2011, 21:31

#136 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:

hesabımda ne kadar para var tc ile öğrenmek istiyorum
.

Alıntı:

Rapor Et
Eski 2 Eylül 2011, 01:23

#137 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
akbank axess kartımda ne kadar limit var
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2011, 22:30

#138 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

akbank axess kartımda ne kadar limit var
.
Alıntı:

Rapor Et
Eski 18 Eylül 2011, 12:13

hesabım

#139 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hesabımı öğrenmek istiyorum
Rapor Et
Eski 24 Eylül 2011, 18:38

#140 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
paramın nekadar oldunu örenmek istiyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hesabımda ne kadar para olduğunu internetten nasıl öğrenebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 209
Son Mesaj: 23 Temmuz 2014 05:18
Gönderen: Siyah Cin Forum: Soru-Cevap
Cevap: 16
Son Mesaj: 14 Eylül 2012 14:49
Gönderen: awsalli Forum: Soru-Cevap
Cevap: 14
Son Mesaj: 17 Mayıs 2012 13:47
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Ağustos 2011 10:43
Cevap: 1
Son Mesaj: 13 Temmuz 2011 22:43
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.134 saniyede (66.88% PHP - 33.12% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi