Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Masaüstü bilgisayar için bluetooth nasıl olur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda jaws07 tarafından 15 Eylül 2009 (18:37) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
36742 kez görüntülenmiş, 31 cevap yazılmış ve son mesaj 30 Mart 2013 (15:38) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Eylül 2009, 18:37

#1 (link)
jaws07
Ziyaretçi
jaws07 - avatarı
arkadaşlar merhaba bnm telefonumun bilgisayar bağlantısı yok bnde bilgisayarımdan telefonuma müzik atmak istiyorum fakat bilgisayarım masaüstü. masaüstü bilgisayarlar için bluetooth oluyor mu eger varsa bnm için internetten güvenilir bir siteden bakar mısınız sipariş etsem? eger bakarsanız çok sewinirm arkadaşlar bn bu konuda bişey bilmediğim için bakamıyorum bide yanlış bluetooth sipariş ederm leptoplar için olanlardan o yuzden. leptop bluetoothları küçük oluyor sanırm masaüstü bilgisayarlarıda usb şeklinde oluyor bn tam bilmiorm bni aydınlatırsanız sewinirm ) TEŞEKKÜRLER...
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

Alıntı:
masaustu bilgisayara bluetooth
masa üstü bilgisayarıma bletooth nasıl indirebilirim
Rapor Et
Reklam
Eski 22 Aralık 2009, 21:26

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
masaustu bilgisayara bluetooth
masa üstü bilgisayarıma bletooth nasıl indirebilirim
Rapor Et
Eski 7 Şubat 2010, 16:25

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben parlak 52 arkadeşler var fakat usb olarak var telefoncuların coğunda var fakat ücreti bilmiyorum
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2010, 17:43

bluetooth nasıl yüklenir

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde bilgisayarımda bluetooth yok nasıl yüklücem onu
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2010, 16:22

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acil yardım
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2010, 16:57

isa

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
7610 waylısw varmı acil yardım ?
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2010, 22:13

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaslar ben bişeyi satın alma fln degilde bilgisayarıma kurup telefondan baglanmak istiyorm.. ama programı bulamıyorm herhalde öyle bir program yok.. eger varsa bana link falan verebilir misiniz .. simdiden teskrrler
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2010, 14:58

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarima bluetooth nasil yukleyebilirim ve nasil kullanabilirim
Rapor Et
Eski 6 Aralık 2010, 09:28

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkdaslar masaüstü bilgisayrlar icin kücük bir aparat yarımıyla bu sorunu çözersisinz.Bildigim kadarıyla bu tip bir progeam yok bosa aramayın derim bulamazsınz...İYİ GÜNLER..
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2011, 10:22

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
eger program istiyorsan telın markasına gore pc suıt kur mesela nokıa pc suıt onu da pc ye kablo ıle bagla usb kablosu ıle mzk atabılrısın herseyı yaparsın bluetooth için se ayrı bır alet var ondan satın almanız lasım
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (74.61% PHP - 25.39% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:07
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi