PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sözel ağırlıklı puan ile üniversitelerin hangi bölümleri tercih edilebilir?
123 4
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:18, 29 Kasım 2011 
ya arkadaşlar sınav sistemi ztn çok karışıkk size 1 değil bikaç sorum olacak şmdi 4 senelik ünüw için taban puanın kaç olması gerekir ...ygs1 de mAT 1 mi çıkıyr ben edebiyat öğretmenliği okumak istiormm yardm edin lütfen :/
Cevap
Misafir10:23, 7 Aralık 2011 
ya ben halka ilişkiler okumak istiyorum .Bunun için ortalama kaç net yapmam lazım ?
Cevap
can toprak18:03, 20 Ocak 2012 
sözelde kaç nette
iyi bölüm gelir
Cevap
Misafir22:42, 6 Şubat 2012 
sözel öğrencisiyim 2 yıllık bölümlerle ilgili pek bilgim yok bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
Cevap
Misafir13:44, 22 Şubat 2012 
sözeldden en az kaç puan almalıym
Cevap
Misafir16:51, 4 Mayıs 2012 
arkeoloji sözelden öğrenci alıyormu
Cevap
Misafir20:50, 27 Mayıs 2012 
ben daha lise 2deyim 2 yıl sonraki pmyo puanı tahminen ne kadar olur ? bi fikriniz var mı ?
Cevap
Misafir12:33, 19 Haziran 2012 
29-11-2011 tarihinde yazan arkadaşa cevaben yazıyorum. Arkadaşım ygsde mat1 çıkıyor. Edebiyat öğretmenliği çok zor. Formasyon kalktığı için bölüm okuyup formasyonla öğretmen olamazsın yani öğretmenlik okuman şart. Öğretmenlik puanlarını bilmiyorum ama Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 460-470le alıyor. Öğretmenlik daha yüksekten alır. Ayrıca "Lüften Türkçemizi doğru kullanalım." "ünüw" diye bir şey yok eğer kısaltacaksan üni. diye kısaltmalısın. "Lüften Türkçemize sahip çıkalım!" Saygılar.
Cevap
Misafir12:04, 24 Temmuz 2012 
Arkadaşlar AOBP ile tercih yapılır mı
Cevap
Misafir20:36, 18 Eylül 2012 
yaaa ben lise 3 öğrencisiyim düz lise hemşire olmak istiyorum acaba sözel bölümünden olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim:
Cevap
123 4
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama