Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Sözel ağırlıklı puan ile üniversitelerin hangi bölümleri tercih edilebilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda imren tarafından 17 Eylül 2009 (11:42) tarihinde açılmıştır.
252925 kez görüntülenmiş, 37 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Haziran 2014 (12:37) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 29 Kasım 2011, 16:18

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ya arkadaşlar sınav sistemi ztn çok karışıkk size 1 değil bikaç sorum olacak şmdi 4 senelik ünüw için taban puanın kaç olması gerekir ...ygs1 de mAT 1 mi çıkıyr ben edebiyat öğretmenliği okumak istiormm yardm edin lütfen :/
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2011, 10:23

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben halka ilişkiler okumak istiyorum .Bunun için ortalama kaç net yapmam lazım ?
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2012, 18:03

çalışmak

#23 (link)
can toprak
Ziyaretçi
can toprak - avatarı
sözelde kaç nette
iyi bölüm gelir
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2012, 22:42

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sözel öğrencisiyim 2 yıllık bölümlerle ilgili pek bilgim yok bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2012, 13:44

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sözeldden en az kaç puan almalıym
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2012, 16:51

Cvp: Sözel ağırlıklı puan ile üniversitelerin hangi bölümleri tercih edilebilir?

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkeoloji sözelden öğrenci alıyormu
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2012, 20:50

Cvp: Sözel ağırlıklı puan ile üniversitelerin hangi bölümleri tercih edilebilir?

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben daha lise 2deyim 2 yıl sonraki pmyo puanı tahminen ne kadar olur ? bi fikriniz var mı ?
Rapor Et
Eski 19 Haziran 2012, 12:33

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
29-11-2011 tarihinde yazan arkadaşa cevaben yazıyorum. Arkadaşım ygsde mat1 çıkıyor. Edebiyat öğretmenliği çok zor. Formasyon kalktığı için bölüm okuyup formasyonla öğretmen olamazsın yani öğretmenlik okuman şart. Öğretmenlik puanlarını bilmiyorum ama Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 460-470le alıyor. Öğretmenlik daha yüksekten alır. Ayrıca "Lüften Türkçemizi doğru kullanalım." "ünüw" diye bir şey yok eğer kısaltacaksan üni. diye kısaltmalısın. "Lüften Türkçemize sahip çıkalım!" Saygılar.
Rapor Et
Eski 24 Temmuz 2012, 12:04

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar AOBP ile tercih yapılır mı
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2012, 20:36

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaaa ben lise 3 öğrencisiyim düz lise hemşire olmak istiyorum acaba sözel bölümünden olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim:
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Sözel ağırlıklı puan ile üniversitelerin hangi bölümleri tercih edilebilir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 9 Ağustos 2012 11:13
Gönderen: lys Forum: Soru-Cevap
Cevap: 5
Son Mesaj: 24 Temmuz 2012 17:06
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 2 Nisan 2012 17:41
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 5 Ekim 2011 01:17
Gönderen: VELYİKEMIN Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 7 Mart 2010 19:42
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.241 saniyede (80.73% PHP - 19.27% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 00:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi