Arama

İş mahkemesi dilekçe örneği var mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ağustos 2015 Gösterim: 40.804 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb,ben mersin YENİ ADALET SARAYI inşaatında çalışıyordum,kalıpçı ustasıydım çalışma esnasında yüksekten düştüm sırt omurgam kırıldı mersin tıpta tedavi gördüm pltatin set takıldı şimdi çalışamıyorum 4 ay 18 gün rapor aldım iş yerinden hiçbir tazminat alamadım,aksine sigortaya raporlarımın bittiği gün istifa etti diye bildirim yapmışlar işkurdanda işşizlik maaşına bağlanamıyorum ben işyerine hiçbir şekilde imza atmadım ne yapabilirim saygılar.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
işyerimde haftanın 4 günü 12 saat, cumaları 9 saat, cumartesileri 8 saat çalışıyorum haftada 65 saat ayda 260 saat yapıyor mesai ücretimi alıyorum ama akşamları istediğim zaman erken çıkamıyorum. 4 gün 12 saati tamamlamak zorundayım memur kadrosundayım ne yapabilirim? umiyum@gmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
be mustafa özdamir tekirdag çorlu devlet hastanesinde alin gurup taşoran firmasında çalışmaya başladım şöför olarak hastaneye 01 06 2011 tarihinde 11 08 20011 tarihinde işgazası geşirdim taşoran firması alin gurup şirketi benim raborlarımın girişini yapmıyor gereginin yabılmasını arz ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben bi kamu hastanesinde çalışmaktayım bana hiç bir bildirim yapılmadan 5 kez üst üste birim ve görev yerim değiştirildi bu konuyla ilgili yapa bileceğim yasal bir hakkım yokmu öğrenmek istiyorum
Murat büngüldek - avatarı
Murat büngüldek
Ziyaretçi
11 Ağustos 2015       Mesaj #15
Murat büngüldek - avatarı
Ziyaretçi
İş yerinde 8 ay calıştım bu 8 ay süresince mesai almadım askeri gecim indirimi veril medi. Ve bu iş yerini acan arkadaşımız. Olduğu icin idare ettik bize Son üç ayın paralarını vermedi bize arsasını satıp para nızı vereceğim dedi bu arada bu. Şahıs benden 3000 tl aldı arsayı satıp verecek ti arsayı satıp cogu borcunu kapattı fakat ne maaşları nede elden verilen parayı alamadım iş yerini başkasının üzerine açmış şim di bu adamı nasıl mahkemeye veriyim dolandırıcık mı iş mahkemesimi şirket olarak mı dava acayım iş yeri kapalı şahit lerim var tşk