PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Postmaster cevabı ne anlama geliyor?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir09:54, 25 Eylül 2009 
ya dün mail attığım birine bugun mail atatmıyrm postmasterdan This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed diye karşılık geliyo burdan şunu anlıyrm bi şekilde karşı bilerek ve isteyerek benden gelcek mailleri bi şekilde kabul etmiyor doğrumuu bu teşekkürler.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • postmaster ne
  • postmaster ne demek
  • postmaster nedir
Cevap
ThinkerBeLL10:07, 25 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ya dün mail attığım birine bugun mail atatmıyrm postmasterdan This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed diye karşılık geliyo burdan şunu anlıyrm bi şekilde karşı bilerek ve isteyerek benden gelcek mailleri bi şekilde kabul etmiyor doğrumuu bu teşekkürler.
Tamamını yazmış olsaydınız neticesini de bildirmek mümkün olurdu.
Kopyaladığınız şekliyle anlamı şu şekildedir:
"Bu otomatik olarak oluşturulmuş bir geri bildirim mesajıdır. Mesajınız yaşanan bir sorun nedeniyle alıcıya/alıcılara teslim edilememiştir."
Cevap
Misafir10:41, 25 Eylül 2009 
TAMAMI BU DAHA FAZLASI YOK Delivery Status Notification (Failure) KONU BAŞLIĞI İLGİNİZ İÇİN SAĞOLUN
Cevap
Misafir11:05, 25 Eylül 2009 
mesajınız yaşanan bi sorun yüzünden teslim edilememiştir diyor ya acaba ne gibi sorun olmuş olabilir??tşkkr
Cevap
ThinkerBeLL11:20, 25 Eylül 2009 
TAMAMI BU DAHA FAZLASI YOK Delivery Status Notification (Failure) KONU BAŞLIĞI İLGİNİZ İÇİN SAĞOLUN
Rica ederim.

mesajınız yaşanan bi sorun yüzünden teslim edilememiştir diyor ya acaba ne gibi sorun olmuş olabilir??tşkkr
Bu sorun genellikle sizin net sağlayıcınızla alıcının net sağlayıcısı arasında yaşanan bir sorundur. Genel server ağları arasında bazı zamanlarda filtre programları, vb. sebepler e-maillerin adrese telimlerini engelleyebiliyor.
Cevap
Misafir19:29, 6 Mart 2010 
bence mail göndereceğiniz kişi hesabını kapatınca böyle bir bildirim geliyor.biraz öncede bana aynısı oldu.
Cevap
Misafir17:42, 4 Haziran 2010 
ya bu virüs
mail attım yok benim 5dk ya bir geliyor canımı sıkıyor sinirimi bozuyor
Cevap
Misafir11:13, 29 Mart 2011 
arkadaslar o maile girmein !! eger onun gelmemesini istiosanız ona tıklayıp spürden sil yap
Cevap
Misafir11:11, 25 Eylül 2011 
sağ ayak yerden kaldırıldıgı ıcın saga donuyo tesk
Cevap
Misafir00:43, 11 Ağustos 2012 
ARKADAŞLAR 2 GÜN MSN AÇAMADIM BAŞKA KULLANICI TARAFINDAN KULLANILIYOR YAZISI ÇIKTI UGRAŞTIM AÇAMADIM ŞİFRE DEGİSTİRDİM AÇILDI GÖNDERMİŞ OLDUGUM VE SİLMİŞ OLDUGUM BÜTÜN MAİLERİM GERİ GELMİŞ 31 TANDE POPMASTER MAİLLERİ VARDI AÇDIM BAZILARINI HEPSİNDE İNGİZLİZCE YAZILAR VARDI HEPSİDE DEGİŞİKTİ ACABA BENİM SİLDİGİM MAİLLERİ BAŞKASI MSN ELE GEÇİRİP OKUDUMU DİYE ŞÜPEDE KALDIM.
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama