Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Postmaster cevabı ne anlama geliyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 25 Eylül 2009 (09:54) tarihinde açılmıştır.
27039 kez görüntülenmiş, 13 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Temmuz 2014 (17:34) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 25 Eylül 2009, 09:54

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ya dün mail attığım birine bugun mail atatmıyrm postmasterdan This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed diye karşılık geliyo burdan şunu anlıyrm bi şekilde karşı bilerek ve isteyerek benden gelcek mailleri bi şekilde kabul etmiyor doğrumuu bu teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • postmaster mail ne demek
  • postmaster mail nedir
  • postmaster ne
  • postmaster ne demek
  • postmaster nedir
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 10:07

#2 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya dün mail attığım birine bugun mail atatmıyrm postmasterdan This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed diye karşılık geliyo burdan şunu anlıyrm bi şekilde karşı bilerek ve isteyerek benden gelcek mailleri bi şekilde kabul etmiyor doğrumuu bu teşekkürler.
Tamamını yazmış olsaydınız neticesini de bildirmek mümkün olurdu.
Kopyaladığınız şekliyle anlamı şu şekildedir:
"Bu otomatik olarak oluşturulmuş bir geri bildirim mesajıdır. Mesajınız yaşanan bir sorun nedeniyle alıcıya/alıcılara teslim edilememiştir."
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 10:41

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
TAMAMI BU DAHA FAZLASI YOK Delivery Status Notification (Failure) KONU BAŞLIĞI İLGİNİZ İÇİN SAĞOLUN
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 11:05

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mesajınız yaşanan bi sorun yüzünden teslim edilememiştir diyor ya acaba ne gibi sorun olmuş olabilir??tşkkr
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2009, 11:20

#5 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:

TAMAMI BU DAHA FAZLASI YOK Delivery Status Notification (Failure) KONU BAŞLIĞI İLGİNİZ İÇİN SAĞOLUN
Rica ederim.

Alıntı:

mesajınız yaşanan bi sorun yüzünden teslim edilememiştir diyor ya acaba ne gibi sorun olmuş olabilir??tşkkr
Bu sorun genellikle sizin net sağlayıcınızla alıcının net sağlayıcısı arasında yaşanan bir sorundur. Genel server ağları arasında bazı zamanlarda filtre programları, vb. sebepler e-maillerin adrese telimlerini engelleyebiliyor.
Rapor Et
Eski 6 Mart 2010, 19:29

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence mail göndereceğiniz kişi hesabını kapatınca böyle bir bildirim geliyor.biraz öncede bana aynısı oldu.
Rapor Et
Eski 4 Haziran 2010, 17:42

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bu virüs
mail attım yok benim 5dk ya bir geliyor canımı sıkıyor sinirimi bozuyor
Rapor Et
Eski 29 Mart 2011, 11:13

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar o maile girmein !! eger onun gelmemesini istiosanız ona tıklayıp spürden sil yap
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2011, 11:11

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sağ ayak yerden kaldırıldıgı ıcın saga donuyo tesk
Rapor Et
Eski 11 Ağustos 2012, 00:43

Cvp: Postmaster cevabı ne anlama geliyor?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR 2 GÜN MSN AÇAMADIM BAŞKA KULLANICI TARAFINDAN KULLANILIYOR YAZISI ÇIKTI UGRAŞTIM AÇAMADIM ŞİFRE DEGİSTİRDİM AÇILDI GÖNDERMİŞ OLDUGUM VE SİLMİŞ OLDUGUM BÜTÜN MAİLERİM GERİ GELMİŞ 31 TANDE POPMASTER MAİLLERİ VARDI AÇDIM BAZILARINI HEPSİNDE İNGİZLİZCE YAZILAR VARDI HEPSİDE DEGİŞİKTİ ACABA BENİM SİLDİGİM MAİLLERİ BAŞKASI MSN ELE GEÇİRİP OKUDUMU DİYE ŞÜPEDE KALDIM.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.169 saniyede (69.09% PHP - 30.91% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 09:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi