Arama

Şişli Sağlık Meslek Lisesi'nin puanı kaçtır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ağustos 2018 Gösterim: 23.913 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şişli Sağlık Meslek Lisesi'nin puanı kaçtır?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaşlar sağlık meslek lisesine gitmek istiyorsanız 'istanbulda' 400 (en saz) puanınız olması gerekiyor bide bu sene büyük ihtimalle hemşirelik bölümü kalkıyor en düşük heralde benim okuduğum sağlık meslek lisesi en düşük alıyor heralde ama en düşük puan 390 dı oda 2. yerleştirmeden. ama üzülmeyin dişinizi sıkın ha birde ilkokulda çok çaltım lisede rahat edeyim diyosanız yanılıyorsunuz hele sağlık liselerinde bir sürü ezber var valla ben 10. hemşireyim bıktım derslerden.birde isteyerek gelirseniz katlanırsınız ve iyi puanlar alırsınız. bizim okuldan 9 da sadece 1 tane taktir aln vardı (tüm 9lardan) çok ve disiplinli çalışmanız lazım .ama son olarak sunu sölim sağlık meslek lisesinden mezun olursanız çok rahat edeersiniz bide acayip havanız oluyo.doktormuşunuz gibi şurama bişi oldu napim diye soruyolar falan acayip güzel bi duygu bu mesleğin meyvesi çok olgun oluyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 14 Ağustos 2018 01:34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağlık lisesi en az puan 387 en fazla puanı 478dir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
taban puan 387 kontejandan belki girebilirsin
tatanga - avatarı
tatanga
Ziyaretçi
12 Ağustos 2010       Mesaj #4
tatanga - avatarı
Ziyaretçi
ben şişli and. sağlık meslek lisesini bu sene kazandım... puanım 431. 4. sıradan girdim. taban puanı 420.
diğer arkadaşlar nerden bakmış bilmiom ama hepsi yanlış...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en düşük ortalamanın 416 olması lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşlar sağlık meslek lisesine gitmek istiyorsanız 'istanbulda' 400 (en saz) puanınız olması gerekiyor bide bu sene büyük ihtimalle hemşirelik bölümü kalkıyor en düşük heralde benim okuduğum sağlık meslek lisesi en düşük alıyor heralde ama en düşük puan 390 dı oda 2. yerleştirmeden. ama üzülmeyin dişinizi sıkın ha birde ilkokulda çok çaltım lisede rahat edeyim diyosanız yanılıyorsunuz hele sağlık liselerinde bir sürü ezber var valla ben 10. hemşireyim bıktım derslerden.birde isteyerek gelirseniz katlanırsınız ve iyi puanlar alırsınız. bizim okuldan 9 da sadece 1 tane taktir aln vardı (tüm 9lardan) çok ve disiplinli çalışmanız lazım .ama son olarak sunu sölim sağlık meslek lisesinden mezun olursanız çok rahat edeersiniz bide acayip havanız oluyo.doktormuşunuz gibi şurama bişi oldu napim diye soruyolar falan acayip güzel bi duygu bu mesleğin meyvesi çok olgun oluyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kaç ortalamayla girilebiliyor? benim ortalamam 373 bu okula girmek için yeterli mi ? laborantlık bölümü var mı? lütfen yardımcı olun Msn Confused

bence giriliri 378 puan değil ki normalde 410 la sınır yani İstanbul