PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Metraj nedir, kısa metrajlı film senaryosu nasıl yazılır?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
sheeyma15:50, 30 Ekim 2009 
metraj nedir. olağan üstü kişiler ve olayların bulunduğu kısa metrajli bir film senaryosu nasıl yazılır.çok acil...
Cevap
Misafir16:21, 30 Ekim 2009 
bana yardm edebilecek kmse yok mu
Cevap
Misafir16:47, 30 Ekim 2009 
offff hiç kimse bilmior mu metraj'ın ne demek olduğunu
Cevap
ThinkerBeLL17:06, 30 Ekim 2009 
sheeyma adlı kullanıcıdan alıntı:
metraj nedir. olağan üstü kişiler ve olayların bulunduğu kısa metrajli bir film senaryosu nasıl yazılır.çok acil...
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bana yardm edebilecek kmse yok mu
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
offff hiç kimse bilmior mu metraj'ın ne demek olduğunu
Kısa metraj, belirli bir süreden daha kısa süren sinema yapıtlarına verilen genel isimdir. Kısa Metraj kelime olarak uzunluk anlamında da kullanılabilir kısa bir nesneyi ifade edebilir. Genellikle bir sinema terimi olarak kullanıldığından Kısa Film'i işaret eder.
Metraj kelime olarak anlamı;

Cevap
Misafir10:19, 2 Ocak 2010 
Alıntı:
kisa metrajli film senaryosu
olağan üstü kişiler ve olayların bulunduğu kısa metrajli bir film senaryosu nasıl yazılır
Cevap
Misafir21:50, 11 Ekim 2010 
Kısa metrajlı film senaryosu ! lütfen ödev var olağanüstü kişilerin bulunduğu
Cevap
Misafir12:25, 23 Ekim 2010 
ya bana acılll metrajlı fılm senaryosu lazıııııııımmmmmmm...........
Cevap
Misafir22:13, 24 Ekim 2010 
bir öğretmen daha önce matematikte çok başarısız olan bir öğrencisinin giderek beklenmeyecek derecede başarılı olduğunu farkeder, tabii ki kendine pay çıkartır, övünür, bir süre sonra bunun olağandışı boyutlara ulaştığını görünce öğrenciyi takibe alır, ve onun başka bir matematik öğretmeniyle aşk yaşadığını, onunla sık sık beraber olduğundan ondan çok sıkı bir eğitim aldığını görür..... Ve ne yapacağını bilemez: Bu çok başarılı öğrencisini ailesine ihbar mı etmeli, yoksa onun bir matematik dahisi olmasının önünü kesmemeli mi? Bu ikilem içinde bocalarken farkeder ki öğrenci aslında diğer öğretmene değil, kendine aşık!!! Bu kadarı da fazla der ve ailesiyle görüşür, aile çocuğu okuldan alır, başka bir şehirde bir okula verir, çocuk yeniden başarısız olmaya başlar, depresyona girip alkol alır, ve bir gün intihar eder. Onu ihbar eden öğretmen mezar başında ağlarken film biter.
Cevap
Misafir15:34, 25 Şubat 2011 
kısa film için sosyal içerikli bir senaryo arıyorum yazabilirmisiniz?
Cevap
Misafir09:31, 1 Kasım 2011 
bence bir kadın Cafe ye gider orda fal bakarlar ve fal bakan kadın sana büyü yapılmış der ve kadını büyücüye yollar sonra büyücü görüyorum fln filan bişeyler atar öyle bişey olabilir
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları