Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Metraj nedir, kısa metrajlı film senaryosu nasıl yazılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sheeyma tarafından 30 Ekim 2009 (15:50) tarihinde açılmıştır.
15619 kez görüntülenmiş, 10 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Aralık 2011 (17:55) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 30 Ekim 2009, 15:50

#1 (link)
sheeyma
Ziyaretçi
sheeyma - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
metraj nedir. olağan üstü kişiler ve olayların bulunduğu kısa metrajli bir film senaryosu nasıl yazılır.çok acil...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2009, 16:21

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bana yardm edebilecek kmse yok mu
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2009, 16:47

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
offff hiç kimse bilmior mu metraj'ın ne demek olduğunu
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2009, 17:06

#4 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
sheeyma adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

metraj nedir. olağan üstü kişiler ve olayların bulunduğu kısa metrajli bir film senaryosu nasıl yazılır.çok acil...
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bana yardm edebilecek kmse yok mu
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

offff hiç kimse bilmior mu metraj'ın ne demek olduğunu
Kısa metraj, belirli bir süreden daha kısa süren sinema yapıtlarına verilen genel isimdir. Kısa Metraj kelime olarak uzunluk anlamında da kullanılabilir kısa bir nesneyi ifade edebilir. Genellikle bir sinema terimi olarak kullanıldığından Kısa Film'i işaret eder.
Metraj kelime olarak anlamı;
  • Metre olarak uzunluk.
  • Metre ile ölçme.
Rapor Et
Eski 2 Ocak 2010, 10:19

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
kisa metrajli film senaryosu
olağan üstü kişiler ve olayların bulunduğu kısa metrajli bir film senaryosu nasıl yazılır
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2010, 21:50

Kısa metrajlı film senaryosu

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kısa metrajlı film senaryosu ! lütfen ödev var olağanüstü kişilerin bulunduğu
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2010, 12:25

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bana acılll metrajlı fılm senaryosu lazıııııııımmmmmmm...........
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2010, 22:13

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir öğretmen daha önce matematikte çok başarısız olan bir öğrencisinin giderek beklenmeyecek derecede başarılı olduğunu farkeder, tabii ki kendine pay çıkartır, övünür, bir süre sonra bunun olağandışı boyutlara ulaştığını görünce öğrenciyi takibe alır, ve onun başka bir matematik öğretmeniyle aşk yaşadığını, onunla sık sık beraber olduğundan ondan çok sıkı bir eğitim aldığını görür..... Ve ne yapacağını bilemez: Bu çok başarılı öğrencisini ailesine ihbar mı etmeli, yoksa onun bir matematik dahisi olmasının önünü kesmemeli mi? Bu ikilem içinde bocalarken farkeder ki öğrenci aslında diğer öğretmene değil, kendine aşık!!! Bu kadarı da fazla der ve ailesiyle görüşür, aile çocuğu okuldan alır, başka bir şehirde bir okula verir, çocuk yeniden başarısız olmaya başlar, depresyona girip alkol alır, ve bir gün intihar eder. Onu ihbar eden öğretmen mezar başında ağlarken film biter.
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2011, 15:34

kısa film

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kısa film için sosyal içerikli bir senaryo arıyorum yazabilirmisiniz?
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2011, 09:31

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence bir kadın Cafe ye gider orda fal bakarlar ve fal bakan kadın sana büyü yapılmış der ve kadını büyücüye yollar sonra büyücü görüyorum fln filan bişeyler atar öyle bişey olabilir
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (72.75% PHP - 27.25% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 08:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi