Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kaşıntı için ne yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 5 Kasım 2009 (23:45) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
3732 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Mart 2014 (23:51) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Kasım 2009, 23:45

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben 3 yıldır kasıntım var 3cildiyeye gitmeme ragmencözüm bulunamadı bircok ilç kullandım hatta igne dekort diye 2 gün iyi geliyodu sonra yine aynı depressiyon hapı verdi yine geçmedi gül hastalıgı dediler travazol kullandım geçmedi lütfen bana yardım edin önce sırtımda basladı kasıntı sonra koltuk altımda karnımda şimdi ise bacaklarımın kısık olan yerlerinde durmadan kasınıyorum atarax kulandım fayda etmedi bir cok hap kullandım yine faydasız iyi çalışmalar size teşekkür ederim
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

merhaba ben 3 yıldır kasıntım var 3cildiyeye gitmeme ragmencözüm bulunamadı bircok ilç kullandım hatta igne dekort diye 2 gün iyi geliyodu sonra yine aynı depressiyon hapı verdi yine geçmedi gül hastalıgı dediler travazol kullandım geçmedi lütfen bana yardım edin önce sırtımda basladı kasıntı sonra koltuk altımda karnımda şimdi ise bacaklarımın kısık olan yerlerinde durmadan kasınıyorum atarax kulandım fayda etmedi bir cok hap kullandım yine faydasız iyi çalışmalar size teşekkür ederim
Geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili durumlarda doktora yönlenidrmekten başka bir öneri sunamıyoruz.Daha gelişmiş tam teşekküllü bir hastaneye gitmenizi tavisye ederim
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Kasım 2009, 23:48

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

Geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili durumlarda doktora yönlenidrmekten başka bir öneri sunamıyoruz.Daha gelişmiş tam teşekküllü bir hastaneye gitmenizi tavisye ederim
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2009, 12:32

kaşıntı

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba,eşimin yeni işinde kendisine verilen odanın tozlu olması üzerine temizlemek zorunda kaldı.Kendisini uykudan uyandıran kaşıntı yaşadı sonra her akşam banyo yaparak rahatlamasının ardından (yaklaşık iki haftadır);dün akşam onun yıkandığı lifi kullandım.Kulağımın içi de dahil olmak üzere elimin ayağımın üstü vücudumun her köşesi çıldırmış gibi kaşındım.Sonra tekrar banyoya girdim sonra bıçakla kesilir gibi rahatladım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2009, 13:02

#4 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:

Merhaba,eşimin yeni işinde kendisine verilen odanın tozlu olması üzerine temizlemek zorunda kaldı.Kendisini uykudan uyandıran kaşıntı yaşadı sonra her akşam banyo yaparak rahatlamasının ardından (yaklaşık iki haftadır);dün akşam onun yıkandığı lifi kullandım.Kulağımın içi de dahil olmak üzere elimin ayağımın üstü vücudumun her köşesi çıldırmış gibi kaşındım.Sonra tekrar banyoya girdim sonra bıçakla kesilir gibi rahatladım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Geçmiş olsun, Cildiye Uzmanı'na görünürseniz daha iyi olur...
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2010, 15:50

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
derini kaşıntısı nedenlerini ögrenmek istiyorum
Rapor Et
Eski 4 Mart 2014, 21:26

kaşıntı

#6 (link)
Misafir elif
Ziyaretçi
Misafir elif - avatarı
bacağım çok kaşınıyor ve bebek yağı kremler falan hiç etki etmiyor? bana bir şey önerir misiniz. artık kıyafetlerimi çıkarmaya korkuyorum.
Rapor Et
Eski 4 Mart 2014, 23:51

#7 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
deri hastalıkları veya karaciğer sorunu olabilir
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (71.47% PHP - 28.53% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi