Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Kaşıntı için ne yapabilirim?

Gösterim: 4410 | Cevap: 6
  • kasinti icin hap
  • kasinti icin igne
  • kasinti icin ne yapabilirim
2
  • 2 Gönderen fadedliver
Misafir
Cevaplanmış   |    5 Kasım 2009 23:45   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Kaşıntı için ne yapabilirim?

merhaba ben 3 yıldır kasıntım var 3cildiyeye gitmeme ragmencözüm bulunamadı bircok ilç kullandım hatta igne dekort diye 2 gün iyi geliyodu sonra yine aynı depressiyon hapı verdi yine geçmedi gül hastalıgı dediler travazol kullandım geçmedi lütfen bana yardım edin önce sırtımda basladı kasıntı sonra koltuk altımda karnımda şimdi ise bacaklarımın kısık olan yerlerinde durmadan kasınıyorum atarax kulandım fayda etmedi bir cok hap kullandım yine faydasız iyi çalışmalar size teşekkür ederim
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben 3 yıldır kasıntım var 3cildiyeye gitmeme ragmencözüm bulunamadı bircok ilç kullandım hatta igne dekort diye 2 gün iyi geliyodu sonra yine aynı depressiyon hapı verdi yine geçmedi gül hastalıgı dediler travazol kullandım geçmedi lütfen bana yardım edin önce sırtımda basladı kasıntı sonra koltuk altımda karnımda şimdi ise bacaklarımın kısık olan yerlerinde durmadan kasınıyorum atarax kulandım fayda etmedi bir cok hap kullandım yine faydasız iyi çalışmalar size teşekkür ederim

Geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili durumlarda doktora yönlenidrmekten başka bir öneri sunamıyoruz.Daha gelişmiş tam teşekküllü bir hastaneye gitmenizi tavisye ederim

fadedliver
5 Kasım 2009 23:48   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili durumlarda doktora yönlenidrmekten başka bir öneri sunamıyoruz.Daha gelişmiş tam teşekküllü bir hastaneye gitmenizi tavisye ederim
ener ve _KleopatrA_ bu mesajı beğendi.
Misafir
13 Kasım 2009 12:32   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

kaşıntı

Merhaba,eşimin yeni işinde kendisine verilen odanın tozlu olması üzerine temizlemek zorunda kaldı.Kendisini uykudan uyandıran kaşıntı yaşadı sonra her akşam banyo yaparak rahatlamasının ardından (yaklaşık iki haftadır);dün akşam onun yıkandığı lifi kullandım.Kulağımın içi de dahil olmak üzere elimin ayağımın üstü vücudumun her köşesi çıldırmış gibi kaşındım.Sonra tekrar banyoya girdim sonra bıçakla kesilir gibi rahatladım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
ener
13 Kasım 2009 13:02   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Merhaba,eşimin yeni işinde kendisine verilen odanın tozlu olması üzerine temizlemek zorunda kaldı.Kendisini uykudan uyandıran kaşıntı yaşadı sonra her akşam banyo yaparak rahatlamasının ardından (yaklaşık iki haftadır);dün akşam onun yıkandığı lifi kullandım.Kulağımın içi de dahil olmak üzere elimin ayağımın üstü vücudumun her köşesi çıldırmış gibi kaşındım.Sonra tekrar banyoya girdim sonra bıçakla kesilir gibi rahatladım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Geçmiş olsun, Cildiye Uzmanı'na görünürseniz daha iyi olur...
Misafir
11 Kasım 2010 15:50   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
derini kaşıntısı nedenlerini ögrenmek istiyorum
Misafir elif
4 Mart 2014 21:26   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

kaşıntı

bacağım çok kaşınıyor ve bebek yağı kremler falan hiç etki etmiyor? bana bir şey önerir misiniz. artık kıyafetlerimi çıkarmaya korkuyorum.
4 Mart 2014 23:51   |   Mesaj #7   |   
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
rize
779
1.427 mesaj
deri hastalıkları veya karaciğer sorunu olabilir
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Kaşıntı için ne yapabilirim? Konusuna Benzer Konular

Sivilcelerim için ne yapabilirim?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 1 Temmuz 2012 13:49
Bacaklarımın incelmesi için ne yapabilirim?
Gönderen: Canımmm Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 8 Nisan 2012 17:26
Göz ağrım için ne yapabilirim?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 1 Aralık 2010 21:43
Cevap: 2
Son Mesaj: 27 Haziran 2010 18:55
Gözümdeki kaşıntı için ne önerirsiniz?
Gönderen: yasemen Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1