Arama

Fare imlecinin sürekli takılma nedeni nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ocak 2016 Gösterim: 48.524 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim fare imlecim sürekli donuyor bu sorunun cevabını bilen varsa lütfen acil yardım istiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
mrzyrt - avatarı
mrzyrt
Ziyaretçi
19 Ağustos 2014       Mesaj #12
mrzyrt - avatarı
Ziyaretçi
yeni toplattığım bilgisayarımda bu problem vardı, aradım taradım arka plan yazmışlar, bende de arka planda çalışan utorrent yüzünden oluyormuş utorrent'i kapadım mouse düzeldi.
Sponsorlu Bağlantılar
By Maselz - avatarı
By Maselz
Ziyaretçi
23 Haziran 2015       Mesaj #13
By Maselz - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar sorun büyük ihtimalle driver çakışmasından kaynaklanıyor. Anakartın driverlerini bilhassa chipseti kendi sitelerinden uyumlu modelleri indirerek kurun restart çekin düzelecektir. Olmadı biosu resetleyin. Saygılarımla.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2015       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi arkadaslar forumlara ve bazı çözümlü sitelere baktım tam acıklayıcı bi cözüm bulamadım 1 ay felan arastırdım öncelikle benimde basıma geldi maus durduk yere donmaya bakladı kesıkler halınde 5 10 saniyede felan donuyordu sorunu anlamadım ılk pc nın scat gırıslerını temızledım olmadı mausu ıcını actım bı sorun warmıdır dıye gıne sorun devam ettı
pc taraması yaptım sorun bulamadım ama anladımkı space sound pro adlı program yuzunden bu kaynaklanıyormus ıstenmeyen yazılım sınıflarına gırıyor mausu donduran bu programmıs pc acılırken uyarı gelıyor sız tamam basınca program aktıflesıyor bndekı proram space sound ama sizde baska programlarda olabılır o yuzden assagıda verecegım lınk den gerekenlerı yapın bazı arkadaslar lınk acmaya korkar oldu o yuzden bı yol daha war pc acılırken bu program hata uyarısı weriyor program çalışmayı durdurdu diye lutfen kapatın diye bu çıkınca hıç bi sey yapmayın kapatmayın veya tamama basmayın kalsın öyle programı açmadıgınız için mausda bi problem olmuyor. umarım faydalı olur bnde oldu...
KaraKedi - avatarı
KaraKedi
Ziyaretçi
31 Ocak 2016       Mesaj #15
KaraKedi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yok arkadaşlar yok denemediğim yöntem kalmadı. Sorun hdd dediler bastan aşaya formatladım ... çakısan prog dedıler kaldırdım ps usb girişleri dediler değiştirdim daha ne yapayım bunun düzelmesi için ... xp vista win7 denemediğim kurulum kalmadı ... Sistemde virüs ola bilirmi formatta gitmeyen falan .s varsada nasıl silicez bunu çok sinir bozucu bişey

Denetim Masasını açın aygıt yoneticisine girin oradan usb kabloyu güç yonetiminden devre dışı bırakın format atmanızla vs seyle alakası yok.