Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ormanların yok olması temalı poster çalışması nasıl hazırlanabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 1 Aralık 2009 (15:51) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
20549 kez görüntülenmiş, 37 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Mayıs 2014 (18:51) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.29  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Aralık 2009, 15:51

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sosyal bilgiler derrsinde bir poster yapacağız (performans ödevi) Ormanların yok olmasıyla ilgili işte..
Nasıl poster yapılır kağıdamı yapılır ne gibi sloganlar yazılır yerleştirme nasıl olur bilmiyorum.
Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim..
Teşekkürler 7/A
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

ben ya kartona yada kağıda olarak biliyorumnasıl olduğunu bilmiyorum yardım edermisiniz
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Aralık 2009, 17:38

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ya kartona yada kağıda olarak biliyorumnasıl olduğunu bilmiyorum yardım edermisiniz
Rapor Et
Eski 30 Kasım 2010, 17:28

ormanlar yok oluyor

#3 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
ben ormanlar yok oluyor ile ilgili bilgi istiyorum ban yardım edermisiniz 6/c
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2010, 11:24

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
banada söylermisiniz
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2010, 13:21

ormanlar yok olyor

#5 (link)
melike
Ziyaretçi
melike - avatarı
orman sık ağaç topluşuğundan oluşur.ormanların yok olma nedeni biz insanların ormanı yakması,ormandaki ağaçlarıkırması ile orman yok olur.lütfen ormanları yakmayın.()
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2010, 15:56

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ormanların yok olmamasıiçin bir afiş düzenlemem gerek yardım edin
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2010, 16:26

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen bana yardım edinn çok ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2010, 17:41

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben orman yangınları hakkında afişler istiyorum bana yardımcı olur musunuz?

LÜTFENNNNNNNNNNNN
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2011, 16:51

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
a3 boyuntunda ki kağıtlaeı ve ya daha çok tavsiye edilen yağlı kağıtlara yapılmalıdır
afiş se bir slogan üzerinde yola çıkmalısınız fakat poster se büyük bir kağıda öncelikle gerekli resimleri bulmalı ve tam bir pstere dönüştürmelisiniz boyarak da olabilir. geri kalanında güzel bir şekilde belirli bölgeler seçerek kısa fakat öz ama gerçektende çok uzun olmayan bilgiler yazılmalıdır. Bu ödev de 100 almıştım geçen sene hepinize başarılar benim de tavsiyem yağlı kağıt olmalıdır ve resimleri bir yerlerden bulursanız daha ii olur ) boyamayı siz yapmalısınız en iyi boya 0.3 boyuntundaki anolmajastik boyalar yardımıyla olur tabi bulurken zorluk çekebilirsiniz fakat nt de ve hilal kitapçılıkta muhakkakkiyetle vardır... benim önerim 0.3-4 olan boyalar ama kuru boya da olabilir tabi kuruboya ile iğrençliğin sınırında bir ödev olur hepinize seviyorum muckss....
başka sorunuz varsa jell.olis@hotmail.com a sorabilirsiniz...
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2011, 22:28

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ormanlar yok oluyor konulu afiş veya poster
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (64.79% PHP - 35.21% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi