Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

AÖL genel kültür bölümü mezunu hangi üniversite alanlarına gidebilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 4 Aralık 2009 (19:13) tarihinde açılmıştır.
21571 kez görüntülenmiş, 24 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Şubat 2013 (15:25) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 4 Aralık 2009, 19:13

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
AÖL Genel Kültür Bölümünden Mezun olursam Hangi Üniv. Alanlarına Gidilebilir ?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

açık öretim lisesi genel kültür ölümü mezunuyum hangi ölümleri tercih edebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2009, 09:50

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açık öretim lisesi genel kültür ölümü mezunuyum hangi ölümleri tercih edebilirim
Rapor Et
Eski 9 Mart 2010, 00:19

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben aol genel kültür bölümüne yazıldım üniverstede hangi bölümü seçebilirim?
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2010, 16:57

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben genel kültür bölümü mezunuyum üniversite sınavında hangi bölümden sınava giricem?
Rapor Et
Eski 9 Kasım 2010, 19:30

genel kültür

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm genel kültür öğrencisiyim 62 kredi kaldı bıtmesıne üni hazırlanacam hangi meslekler olduğunu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2010, 22:38

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende genel kultur aol. ogrencısıyım oss ye hazırlanıyorum oss de hangı bolumlerı secebılırızzzzzzzzzzzz bılen yok muuuu
Rapor Et
Eski 23 Şubat 2011, 15:07

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar malesef genel kültür bölümü mezunları sadece genel yetenek okullarına gidebiliyorr besyo resim müzik gibi bende kucaga oturdum bunu tercih sırasında öğrendim ve iş işten gecmişti mınısınakoim boşuna 3 yılım giti askerlimi bile ertelemiştim üniw okucam diye şimdi şubatta askerim bölümümü değiştim sil baştan ea okucam 2bck 3 yıl sürer işte ülkemizde egitime verilen deger bukadar nalet olsun yazıklar olsun (
Rapor Et
Eski 2 Mart 2011, 13:25

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb a.ö.l genel kültür okuyorum hngi üniversitelere gidebilirim ne secebilirim ayrıntılı yazarmısınız
Rapor Et
Eski 7 Mart 2011, 12:36

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aol de sosyal bilimler bölümünden okuyorum üniversite de hangi bölümü seçebilirim
Rapor Et
Eski 14 Mayıs 2011, 00:23

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende genel kultur bolumunde okuyorum ama 102 kredım war suan acaba sımdı bolumumu degıstırsem kredım sılınırmı benım bıldıgım kadarıyla sılınmıyo yoksa gecmı kaldım bolum degıstırmek ıcın bılen warsa lutfen cwp yazsın
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.181 saniyede (65.88% PHP - 34.12% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 05:29
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi