PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > AÖL genel kültür bölümü mezunu hangi üniversite alanlarına gidebilir?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:13, 4 Aralık 2009 
AÖL Genel Kültür Bölümünden Mezun olursam Hangi Üniv. Alanlarına Gidilebilir ?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

açık öretim lisesi genel kültür ölümü mezunuyum hangi ölümleri tercih edebilirim
Benzer Konular:
Etiketler:
  • aol genel kultur bolumu meslekleri
  • aol mezunlari universite
  • genel kultur hangi bolumdur
Cevap
Misafir09:50, 17 Aralık 2009 
açık öretim lisesi genel kültür ölümü mezunuyum hangi ölümleri tercih edebilirim
Cevap
Misafir00:19, 9 Mart 2010 
ben aol genel kültür bölümüne yazıldım üniverstede hangi bölümü seçebilirim?
Cevap
Misafir16:57, 1 Kasım 2010 
ben genel kültür bölümü mezunuyum üniversite sınavında hangi bölümden sınava giricem?
Cevap
Misafir19:30, 9 Kasım 2010 
slm genel kültür öğrencisiyim 62 kredi kaldı bıtmesıne üni hazırlanacam hangi meslekler olduğunu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir22:38, 1 Aralık 2010 
bende genel kultur aol. ogrencısıyım oss ye hazırlanıyorum oss de hangı bolumlerı secebılırızzzzzzzzzzzz bılen yok muuuu
Cevap
Misafir15:07, 23 Şubat 2011 
arkadaslar malesef genel kültür bölümü mezunları sadece genel yetenek okullarına gidebiliyorr besyo resim müzik gibi bende kucaga oturdum bunu tercih sırasında öğrendim ve iş işten gecmişti mınısınakoim boşuna 3 yılım giti askerlimi bile ertelemiştim üniw okucam diye şimdi şubatta askerim bölümümü değiştim sil baştan ea okucam 2bck 3 yıl sürer işte ülkemizde egitime verilen deger bukadar nalet olsun yazıklar olsun (
Cevap
Misafir13:25, 2 Mart 2011 
mrb a.ö.l genel kültür okuyorum hngi üniversitelere gidebilirim ne secebilirim ayrıntılı yazarmısınız
Cevap
Misafir12:36, 7 Mart 2011 
aol de sosyal bilimler bölümünden okuyorum üniversite de hangi bölümü seçebilirim
Cevap
Misafir00:23, 14 Mayıs 2011 
bende genel kultur bolumunde okuyorum ama 102 kredım war suan acaba sımdı bolumumu degıstırsem kredım sılınırmı benım bıldıgım kadarıyla sılınmıyo yoksa gecmı kaldım bolum degıstırmek ıcın bılen warsa lutfen cwp yazsın
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama