PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sanalika'da saç ve kıyafet hileleri nedir?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:22, 5 Aralık 2009 
ne olur sanalikada sac ve kıyafet hilesini verin
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

sanalikada saç hilesi:
kuaföre gidiyorsunuz. oradan saç seçiyorsunuz. daha sonra sağ üst köşede bir küçük buton var.
oraya basıyorsunuz oradanda bir pencere açılacaktır.oradaki pencerede forum var. forumu doldurun
ve tamam deyin. saçınız olmuştur.bu ücrestsizdir.
sanalika kıyafet hilesi:
markete gidiyorsunuz. paralı kostüm seçip sağ üst köşedeki küçük butona tıklıyorsunuz.pencere çıkacak. forum çıkacak. forumu doldurun ve tamam deyin. ücrestsiz bir şekilde kostüm üstünüze gelmiştir.
Benzer Konular:
Cevap
Misafir15:33, 15 Aralık 2009 
lütfen sanalikada kıyafet veya saç hilesini söleyin oda olmassa kostümcü veya bakkal hilesini söleyin ama hilenin süresi hiç bitmesin nolur
Cevap
Misafir15:25, 19 Aralık 2009 
sanalikada herşey çok pahalı lütfen fiyatları indirin eşyalrdan ve saçlardan başlayın lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Cevap
Misafir15:47, 19 Aralık 2009 
sanalikada saç hilesi:
kuaföre gidiyorsunuz. oradan saç seçiyorsunuz. daha sonra sağ üst köşede bir küçük buton var.
oraya basıyorsunuz oradanda bir pencere açılacaktır.oradaki pencerede forum var. forumu doldurun
ve tamam deyin. saçınız olmuştur.bu ücrestsizdir.
sanalika kıyafet hilesi:
markete gidiyorsunuz. paralı kostüm seçip sağ üst köşedeki küçük butona tıklıyorsunuz.pencere çıkacak. forum çıkacak. forumu doldurun ve tamam deyin. ücrestsiz bir şekilde kostüm üstünüze gelmiştir.
Cevap
Misafir18:39, 20 Aralık 2009 
her hileyi biliyorum cok kolay lar her esşyadan 100.000tane var 100k die yazıo 5000000milyon param var eger beni gorurseniz aarkadaş eedin size herşei veririm adım 7 12 yaşlara girin genelikle zammarda oluyorum ad spyman
Cevap
Misafir18:43, 23 Aralık 2009 
arkdşlar ben size 4 tane hile dicem 1.inci ışınlanma bir yere karakter tam oturmadan tıklıcz ama sakınnn(oturmasınn)ozamn olmaz. 2.inci saç hilesi saç hilesi çok basit ilk tabloyu açıoruz ve bir saç seçioruz sağ üstte bi buton warr ona tıklıcaz ve saçımız olcak (sanilimiz gitmez) 3.üncü balık hilesi önce elimize olta alıyoruz ve normal balık tutar gibi yapıoruz ama çok (hızlıı)olmalıyız yavaş olmaz. 4.üncü duvara ters dönme bu 3 türde yapılabilir ama ben size en basitini anlatacağım bir yere tıklıcaz ve oraya gitcez karakterimiz ters oluyo
Cevap
Misafir18:57, 25 Aralık 2009 
ama orda çarpı butonundan başka buton yokkkkkkkkkkkkk
Cevap
Misafir19:18, 26 Aralık 2009 
buton nerde
Cevap
Misafir15:54, 27 Aralık 2009 
lütfen hileleri söyleyin hiçbirşey yapamıyoruz herşey çok pahalı market ve kostümcü hilesini söyleseniz yeter
Cevap
Misafir18:18, 30 Aralık 2009 
sanalika kiyafet hilesi[/
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama