Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Sivilce izlerinden nasıl kurtulurum?

Bu konu Soru-Cevap forumunda 546456645 tarafından 5 Ocak 2010 (16:18) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
4684 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Ocak 2013 (14:19) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Ocak 2010, 16:18

#1 (link)
546456645
Ziyaretçi
546456645 - avatarı
Benim yüzümde 2-3 tane sivilce çıkmıştı ve sanırım patladı. Şimdi deri altında bir kızarıklık olarak izi var, dıştan sivilce çıkıntısı yok . Bu kırmızı izlerden nasıl kurtulabilirimm lütfen çözümler söleyinn
En iyi cevap _KleopatrA_ tarafından gönderildi

Sivilcelerim geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı. Öneriniz nedir?

Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün.
Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın.
Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalığı robottan geçirin. İki bıldırcın yumurtası akını ilave edip karıştırın.
sivilceizlerinesonkm7Bu kremi lekelere sürüp masaj yapın. 20 dakika tutup yıkayın.

Suna Dumankaya
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Ocak 2010, 16:50

#2 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı

Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalığı robottan geçirin. İki bıldırcın yumurtası akını ilave edip karıştırın.
sivilceizlerinesonkm7Bu kremi lekelere sürüp masaj yapın. 20 dakika tutup yıkayın.

Suna Dumankaya
Rapor Et
Eski 20 Mart 2010, 16:29

Suratımdaki sivilce izlerinden kurtulma yöntemleri var mıdır?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar sivilceleri ve siyah noktaları 1senedir sıkıyorum suratımda izler oluştu geçirmek istyorum arkadaşlarımdan çekiniyorum.Çözüm için hergün siteye uğrayıp bakıcam lütfen cevaplarınızı esirgemeyin!
Rapor Et
Eski 20 Mart 2010, 16:52

#4 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar sivilceleri ve siyah noktaları 1senedir sıkıyorum suratımda izler oluştu geçirmek istyorum arkadaşlarımdan çekiniyorum.Çözüm için hergün siteye uğrayıp bakıcam lütfen cevaplarınızı esirgemeyin!

Suna Dumankaya
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 22:08

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yuzumde cok fazla sivilce ve sayre siyah noktalar var nasıl o izlerden kurtulabilirim
Rapor Et
Eski 14 Ağustos 2012, 21:50

Cvp: Sivilce izlerinden nasıl kurtulurum?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başka yöntemi yokmu ya evde kolayca herkesinyapabileceği bir yontem
Rapor Et
Eski 4 Ocak 2013, 14:19

#7 (link)
Jelibonyh
Ziyaretçi
Jelibonyh - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşım sakın bir görüntü için sıkmayın sivilce falan daha cok dagılır cogalır böylece iz kalır büyüyünce oraları delik delik olur bazı insanlarda belki görmüşsündüzdür. Yani bana cok cıktı ellemedim gecti eger dagılırsa sırtınıza kadar dagılır sonra yatınca patlar heryeriniz sivilce yani yapayın yoksa cok üzülürsünüz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (70.35% PHP - 29.65% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:17
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi