Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Elektriğin yol açtığı tehlikelerden korunma tedbirleri nelerdir?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
_KleopatrA_19:02, 10 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
yhhaaa bana acil şekilde elektirikten korunma yollarını yazdınnn lüftfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Cevap
Misafir19:05, 10 Şubat 2010 
okulda elektrikten korunma yollari lütfen
Cevap
_KleopatrA_19:08, 10 Şubat 2010 
okulda elektrikten korunma yollari lütfen

Cevap
Misafir19:42, 10 Şubat 2010 
okulunuzda elektriğin yol açabileceği tehlikelerden korunmak için alınabilecek önlemler nelerdir , siz söyleyin ben anlamam zaten SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.
Cevap
_KleopatrA_19:44, 10 Şubat 2010 
okulunuzda elektriğin yol açabileceği tehlikelerden korunmak için alınabilecek önlemler nelerdir , siz söyleyin ben anlamam zaten SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.

Cevap
Misafir22:13, 10 Şubat 2010 
yarına ödevim var lütfen daha çok bilgi verim busırada ben buse nazmiye demirelde okuyorum
Cevap
Misafir16:32, 15 Şubat 2010 
1.Okuldaki elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz.
2.Herhangi bir cisim sokmamalıyız.
3.Ucu açılmış kabloları kesinlikle yetkili kişilere bildirmeliyiz.
4.Kendiniz herhangi müdahalede bulunmalıyız.
5.Elektrik kaçagı gördügünüzde kabloya yaklaşmadan yetkililere haber vermeliyiz.
6.Okulda herhangi bir yangın çıktıgında görürsek eger hemen en yakın yangın tüpünü alıp müdahalede
edmeliyiz.
Cevap
_KleopatrA_16:42, 15 Şubat 2010 
yarına ödevim var lütfen daha çok bilgi verim busırada ben buse nazmiye demirelde okuyorum
1.Okuldaki elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz.
5.Elektrik kaçagı gördügünüzde kabloya yaklaşmadan yetkililere haber vermeliyiz.
6.Okulda herhangi bir yangın çıktıgında görürsek eger hemen en yakın yangın tüpünü alıp müdahalede
edmeliyiz.

Cevap
Misafir17:36, 15 Şubat 2010 
okullardaki elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz her hangi bir cisim sokmamalıyız.
ucu açılmış kabloları kesinlikle yetkili kişiye bildirmeli.kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalıyız.
elektrik kaçağı veya çıngı çıktığını gördüğünüz kabloya yaklaşmadan yetkilelere haber vermeliyiz.
okulda herhangi bir nedenle yangın çıktığını görürsek hemen en yakın yangın tüpüyle müdahale etmeliyiz.
yangın veya tehlike arzeden bi durumda okullardaki elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz her hangi bir cisim sokmamalıyız.
ucu açılmış kabloları kesinlikle yetkili kişiye bildirmeli.kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalıyız.
elektrik kaçağı veya çıngı çıktığını gördüğünüz kabloya yaklaşmadan yetkilelere haber vermeliyiz.
okulda herhangi bir nedenle yangın çıktığını görürsek hemen en yakın yangın tüpüyle müdahale etmeliyiz.
yangın veya tehlike arzeden bi durumda panik yapmadan ve tek sıra halinde oradan uzaklaşmalıyız.

panik yapmadan ve tek sıra halinde oradan uzaklaşmalıyız.

.Okuldaki elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz.
elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz.
edmeliyiz. TESEKKÜR EDENLER YORUMA YAZSIN TSKKÜR EDERİM BYYYY
Cevap
Misafir18:22, 15 Şubat 2010 
* okullardaki elektrik prizlerine elimizi sürmemeliyiz her hangi bir cisim sokmamalıyız.
* ucu açılmış kabloları kesinlikle yetkili kişiye bildirmeli.kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalıyız.
* elektrik kaçağı veya çıngı çıktığını gördüğünüz kabloya yaklaşmadan yetkilelere haber vermeliyiz.
* okulda herhangi bir nedenle yangın çıktığını görürsek hemen en yakın yangın tüpüyle müdahale etmeliyiz.
* yangın veya tehlike arzeden bi durumda panik yapmadan ve tek sıra halinde oradan uzaklaşmalıyız.
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları