Arama

Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir? - Sayfa 13

Güncelleme: 18 Mayıs 2015 Gösterim: 93.891 Cevap: 167
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben mozilla kullanıyorum ama facebookta yorum yazamıyorum, beğenemiyorum hiçbirşey yapamıyorum..

Sponsorlu Bağlantılar
Kaynak: Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2012       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
siz ona bişeymi diyonuz ben Google Choreme Den faceye girdim Faceden Çıkmak için ok işarate var ya oraya tıklayınca seçenekler çıkıyo ya bende oraya yıklayınca hesep ayarlarına gidiyo seçenek falan çıkmıyo otamatik hesqap ayalarına faceden çıkıyom facede kaldım ve face sayfasında arama motoru profil resmi nin olduğu kısım arkadaşlarını bul seçeneği ve ana sayfa seçeneği görünüyo başka hiç birşey görünmüyo ve düzelmiyo yardım edin face de adım:Furkan Burkaya doğumgünü resmim var mozilladan giriyom Google Choreme den giremiyom kaldım yardım edin ADIM: Furkan Burkaya
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
face benimde açılmıyo hem donuyo buna ne yaparsan yap açılmaz modemden olduğunu düşünüyom.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facemde oyunlarıma giremiyorum artı arkadaşlarımın duvarına girip paylaştıklarına giremiyorum beğenemiyorum paylaşamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sadece anasayfa ve arkdaşlarımın profili açılıyor paylaşımları beğenemiyorum yorum yazamıyorum mesaj gönderemiyorum duvarımda paylaştıklarımı silemiyorum bi arkdaşım beni durum beğendirme bağlantısına etiketlediğinden beri böyle oluyo nedenn lütfenn acil yardımmm ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa facebooka giriyorum gelen msjlara gönderilere giremiyorum ana sayfada ilerleyemiyorum sebebi nedir acaba yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2012       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
edd arkadaslar yorum atamıom kousamıom guvnlik sorununda dolayı bisey yapılmıyo bi kac gune gcer yazıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendi facebook hesabıma girdiğimde url yazılı olan yerde '' http:// '' kısmının üstünde kırmızı çizgi var ve bir kilit işareti var. Arkadaşlarımın durumlarını, bağlantılarını, fotoğraflarını beğenemiyorum ve yorum yapamıyorum. Ayrıca arkadaşlarım bana sohbetten yazabiliyo fakat ben cevap yazamıyorum. Gönderilmiyo yazdıklarım. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2012       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kendi facebook hesabıma girdiğimde url yazılı olan yerde '' http:// '' kısmının üstünde kırmızı çizgi var ve bir kilit işareti var. Arkadaşlarımın durumlarını, bağlantılarını, fotoğraflarını beğenemiyorum ve yorum yapamıyorum. Ayrıca arkadaşlarım bana sohbetten yazabiliyo fakat ben cevap yazamıyorum. Gönderilmiyo yazdıklarım. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar :/

Aynı sorun bende de var.. çözemiyorum Msn Sad
Help Help - avatarı
Help Help
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #130
Help Help - avatarı
Ziyaretçi
Admin Lütfen Yardımcı Ol Ben Faceye Giridiğimde 1.Yorum yazamamıyorum 2.Mesajlara Girebilioorum ama cevap veremıorum 3.Beğen paylaş butonlarını kullanamıyorum 4.Sohbet sayfası Görünmüor Anlamadım gitti bu faceden yaw Admın Lütfen Yardım ET .....