Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sanalika'ya benzer oyunlar nelerdir?
İlk...293031 3233...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir10:48, 4 Temmuz 2013 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben sanalikaya benzer oyun arıyorum
sanalikaya benzer mynet smeet jadde imvu var
Cevap
_BlueSky_09:45, 5 Temmuz 2013 
Club Penguin, Stardoll, Movie Star Planet örnek gösterilebilir.
Cevap
Misafir16:49, 6 Temmuz 2013 
Our World,Sanalika,İmwu,Hobbohotel gibi saçma oyunlardan başka ne gibi online oyunlar var söyler misiniz çok ihtiyacım var....Koskoca tatili 2 ay boyunca nasıl geçecek oyunlarla Lütfen bilen varsa söylesin!!
chat city var türkçe ve guzel bir oyun
Cevap
Misafir20:47, 11 Temmuz 2013 
MYNET SMEET.
JADDE
SANALİKA
GAZOGEN
HABBO
PANFU
CLUB PENGUIN
FACEBOOKTA PETCITY
MUCIZEORTAM
Cevap
_Ceyda_22:57, 11 Temmuz 2013 
Our World,Sanalika,İmwu,Hobbohotel gibi saçma oyunlardan başka ne gibi online oyunlar var söyler misiniz çok ihtiyacım var....Koskoca tatili 2 ay boyunca nasıl geçecek oyunlarla Lütfen bilen varsa söylesin!!
Oyun oynamakla değil de kitap okumakla geçirebilirsiniz mesela!? Hem sizin yararınıza olur,değil mi ama??
Cevap
Misafir15:27, 14 Temmuz 2013 
Cevap
Misafir15:51, 26 Temmuz 2013 
movie star planet
Cevap
Misafir22:50, 26 Temmuz 2013 
habbo hotel .ok güzel ben oynuyorum hatta hcyim
Cevap
Misafir09:41, 30 Temmuz 2013 
Arkadaşlar smeet var bakın onu oynayabilirsiniz. Sonra Second Life var bide casual miydi neydi öyle bir oyun daha vardı.
Cevap
Misafir15:06, 5 Ağustos 2013 
yaw arkadaslar tek tek oyunlara baktım ama bakın en iyisi THE SİMS 3 ama bence CD alın benim annem aldı bana alt tarafı 3 liralık bişi ama çok güzel hamila kalıon bebek doğuruyon sonra ailen oluyo evini istediğin gibi döşüyon eskiden ev döşeyemiyodum şimdi çok güzel ev döşüyorum ki ağzınız valla bi karış açık kalır !! onun dışında komşuların oluyo çocukların okula gidiyo piknik yapıyon havuzda yüzüyon ama maalesef ölme de var (mesela açlıktan ölebiliosunuz sonra elektrik çarpmasından ölebiliosunuz sonra havuzda boğulursanız ölüosunuz sonra yaşlı olunca ölüosunuz yaşınız dolunca ama yaşlı olunca ölme doğal bişidir doğanın kanunudur) evleniosunuz falan çok güzel ya THE SİMS 3 oynayın !! bazı mekanların içine girilmio maalesef ama kütüphane ye girip kitap okuosunuz falan filan meslekler var valla nasıl desem oynayın derim yükleyip bide yüklerken işte başta çıkıo kullancağınız dili seçin diye o türkçe yapın öyle azcık dha kolay oynarsınız ama maalesef herşey türkçe olmuo !! neyse tek tavsiyem sims 3 ama sanalikada güzel yani!! ama çok caddesi yok sadece görev yapıp çıkıyom o kdr bide birazcık pahalı bide HERO ZERO oynayın bn oynamıştım 42 lvl falandm ama sıkıldım girmedim girmeyince de hesabım kapanmış doğrusu üzüldüm yane neyse size tavsiyem THE SİMS 3 SANALİKA BİDE HERO ZERO walla ne diyim sanalika güzelde pahalı yani neyse tavsiye etitklerimi deneyin D
Cevap
İlk...293031 3233...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları