Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Sanalika'ya benzer oyunlar nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 26 Ocak 2010 (16:06) tarihinde açılmıştır.
126660 kez görüntülenmiş, 354 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ekim 2014 (20:07) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 4 Temmuz 2013, 10:48

#301 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben sanalikaya benzer oyun arıyorum
sanalikaya benzer mynet smeet jadde imvu var
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2013, 09:45

#302 (link)
Patron
_BlueSky_ - avatarı
Club Penguin, Stardoll, Movie Star Planet örnek gösterilebilir.
Rapor Et
Eski 6 Temmuz 2013, 16:49

chat city

#303 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

Our World,Sanalika,İmwu,Hobbohotel gibi saçma oyunlardan başka ne gibi online oyunlar var söyler misiniz çok ihtiyacım var....Koskoca tatili 2 ay boyunca nasıl geçecek oyunlarla Lütfen bilen varsa söylesin!!
chat city var türkçe ve guzel bir oyun
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2013, 20:47

#304 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MYNET SMEET.
JADDE
SANALİKA
GAZOGEN
HABBO
PANFU
CLUB PENGUIN
FACEBOOKTA PETCITY
MUCIZEORTAM
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2013, 22:57

#305 (link)
_Ceyda_
Ziyaretçi
_Ceyda_ - avatarı
Alıntı:

Our World,Sanalika,İmwu,Hobbohotel gibi saçma oyunlardan başka ne gibi online oyunlar var söyler misiniz çok ihtiyacım var....Koskoca tatili 2 ay boyunca nasıl geçecek oyunlarla Lütfen bilen varsa söylesin!!
Oyun oynamakla değil de kitap okumakla geçirebilirsiniz mesela!? Hem sizin yararınıza olur,değil mi ama??
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2013, 15:27

#306 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2013, 15:51

#307 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

movie star planet
Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2013, 22:50

hıı tabi tabi,.....

#308 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

habbo hotel .ok güzel ben oynuyorum hatta hcyim
Rapor Et
Eski 30 Temmuz 2013, 09:41

#309 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar smeet var bakın onu oynayabilirsiniz. Sonra Second Life var bide casual miydi neydi öyle bir oyun daha vardı.
Rapor Et
Eski 5 Ağustos 2013, 15:06

oyun

#310 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaw arkadaslar tek tek oyunlara baktım ama bakın en iyisi THE SİMS 3 ama bence CD alın benim annem aldı bana alt tarafı 3 liralık bişi ama çok güzel hamila kalıon bebek doğuruyon sonra ailen oluyo evini istediğin gibi döşüyon eskiden ev döşeyemiyodum şimdi çok güzel ev döşüyorum ki ağzınız valla bi karış açık kalır !! onun dışında komşuların oluyo çocukların okula gidiyo piknik yapıyon havuzda yüzüyon ama maalesef ölme de var (mesela açlıktan ölebiliosunuz sonra elektrik çarpmasından ölebiliosunuz sonra havuzda boğulursanız ölüosunuz sonra yaşlı olunca ölüosunuz yaşınız dolunca ama yaşlı olunca ölme doğal bişidir doğanın kanunudur) evleniosunuz falan çok güzel ya THE SİMS 3 oynayın !! bazı mekanların içine girilmio maalesef ama kütüphane ye girip kitap okuosunuz falan filan meslekler var valla nasıl desem oynayın derim yükleyip bide yüklerken işte başta çıkıo kullancağınız dili seçin diye o türkçe yapın öyle azcık dha kolay oynarsınız ama maalesef herşey türkçe olmuo !! neyse tek tavsiyem sims 3 ama sanalikada güzel yani!! ama çok caddesi yok sadece görev yapıp çıkıyom o kdr bide birazcık pahalı bide HERO ZERO oynayın bn oynamıştım 42 lvl falandm ama sıkıldım girmedim girmeyince de hesabım kapanmış doğrusu üzüldüm yane neyse size tavsiyem THE SİMS 3 SANALİKA BİDE HERO ZERO walla ne diyim sanalika güzelde pahalı yani neyse tavsiye etitklerimi deneyin D
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Sanalika'ya benzer oyunlar nelerdir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 50
Son Mesaj: 3 Eylül 2014 15:45
Cevap: 0
Son Mesaj: 10 Şubat 2014 20:02
Gönderen: denis 35xa**xd Forum: Soru-Cevap
Cevap: 30
Son Mesaj: 22 Ekim 2013 20:30
Gönderen: McMeTa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 22 Temmuz 2012 22:48
Cevap: 12
Son Mesaj: 7 Temmuz 2011 22:13
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.191 saniyede (73.00% PHP - 27.00% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 16:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi