Arama

The Sims 3 nasıl oynanır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Mart 2014 Gösterim: 40.305 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sims oyununu bulamadım araradım aradım internete ama bulamadım nasıl gire bilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben sims 2 yi oynamayı biliyorum ama sims3 buna göre çok karışık ama oyun başlayınca aileyi yaptım ve bi eve yerleştirdim ama evin içine giremiyorum lütfen yardımmm edin

bende tam tersine yaptım ama nasıl açıcam oyunu bilmiyom tik işaretine tıkladım sonra bi yazı çıktı buya bastım sonra oyun kapandı nasıl oyuna başlanıyo bilmiyorum bilen varmıı??
Sponsorlu Bağlantılar
ccb kızım - avatarı
ccb kızım
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #33
ccb kızım - avatarı
Ziyaretçi
the sims2 yi bilmiyorum ama ben the sims 3 ün hackeriyim hileleri yukarda vermiş size yeni indirenler için dediklerim:ilk olarak new gameye tıklatın bir yer seçin (eğer tek 1 yer yokssa) daha sonra ya aile seçin ya da aile oluşturun.parranıza uygun bir ev seçin. açınızı siminize göre ayarlatın daha sonra ctrl alt c ye aynı anda basın yukarıda mavi alan göreceksiniz orayı tıklatıp motherlode yazın bunu devamlı yapın paranız artacak daha sonra telefonunuzdan move ye tılayın çok pahalı evler alabilirsiniz,pahalı mobilya ve eşya alabilirsiniz paranız azalırsa yine ctrl alt c yapın motherlode yazın devamlı. benden bu kadar sorularınız olursa sorun çekinmeyiinMsn Happybu arada the sims 2 yi oneriyor musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa akadaşlar ben sims 3 ün korsan dvdsini aldım arkadaşımdan oyunu yükledim açınca karakterimi yaptım ama oyuna nasıl giricem karakterimi yapınca ne yapıcam lütfen biri cevap yazsınnnn şimdiden teşekkürler (bilgisayar windows 7 yle çalışıyor)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler Nereden İndirecem Diyenler; internette ''sims 3 torrent'' diye aratabilirler. birde ''Torrent nasıl indirilir''
CD/DVD Olarak Almak İsteyenler orjinali 99 TL'ye kadar ulaşabiliyor.Fakat bilgisayar oyunu satan(Korsan) yerlerde max. 5-10 TLye bulabilirsiniz.Mesela ben 3 TL'ye aldım. Fast Lane Stuff'u.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2013       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar sims 3 nasıl açılıyo

sims 3 ü açmak için masaüstündeki the sims 3 e tıklıyoruz sonra bi sayfa çıkıo oynat işaretine basıyoruz sims 3 açılıyor
zeynoo - avatarı
zeynoo
Ziyaretçi
25 Mayıs 2013       Mesaj #37
zeynoo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben sims 2 yi oynamayı biliyorum ama sims3 buna göre çok karışık ama oyun başlayınca aileyi yaptım ve bi eve yerleştirdim ama evin içine giremiyorum lütfen yardımmm edin

ya bende sims 3 oynuyorum oyuncuları kuruyorum ev alamyrum öyle kalıyo oyuncuları kurdktan sonra nasıl ev alcm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2013       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sims 3 te oynuyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2013       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence çok soru var oyuunuu bilen birini bulun yada oynamayın bence bide oyun internetten inince güzel olmaz bence cd alın ben sims i 6-7 yaşımdan beri oynuyorum ama sims 2 deluxe ile başladım sonra sadece sims 2 sonraada oyunu oynayan bir arkadaşımdan sims 3 aaldım o bana anlatı sanırım sadece 1aile kurabiliyoruz o yuzden biraz kalabaalık kurun yada soylarını devam ettirin ben birileriyle evlendiriyorum sonra soylarını devam ettiriyorum bayadırda oynuyorum tek aile ile sims 2 den başlarsanız daha doğruolabilir ama malesef simns 2 artık piyasda yok denilicek kadar az vialand de bile bulkamadım d&r de de yoko yuzden gerçekten ingilizceniz biraz iyi olsun siz yardım ediyor yada ben anlamdıklarımı bir kağıda yazıyorum sonra cıktıgımda bakıyorumm bunlar size yardım eder inşallah sorulara yardım ederim elimden geldiğincee
simsdelisi - avatarı
simsdelisi
Ziyaretçi
24 Mart 2014       Mesaj #40
simsdelisi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Kapıya tıklayıp içeri gir de.Ya da içeride biryere tıklayıp Go Here de.Sonra eşyaların üstüne tıklayarak bir action da seçebilirsin,o zaman eve girer.Ben 7 yaşında falan başladım şu anda 12 yaşındayım hala oyunun yüzde 90'ını falan çözdüm karışık bir oyun ama oyundan keyif alabilmeniz için oyunun tamamını çözmenize gerek yok tabii ki.Bir ayda falan zevk almaya başlarsınız.