PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bel fıtığından dolayı sağ bacağa ağrı girebilir mi?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir22:21, 7 Şubat 2010 
bende bel fıtığı var sağ tarafım komple ağrıyor kalçamdan itibaren sadece sağ tarafım sol tarafımda hiç ağrı yok bazen aniden sancı giriyor sonra geçiyo bel fıtığından olabilirmi şimdiden teşekkürler
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Bel fıtığı önem verilmesi gereken rahatsızlıklardandır tedavi edilmediği yada gecikildiği takdirde ileri derecede rahatsızlıklar oluşturubilir evet fıtıktan dolayı bacağınıza ağrı giriyor olabilir en kısa zamanda 1 hekime başvurmanız tavsiyemdir uzmana görünmelisiniz...
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
The Unique23:38, 7 Şubat 2010 
Bel fıtığı önem verilmesi gereken rahatsızlıklardandır tedavi edilmediği yada gecikildiği takdirde ileri derecede rahatsızlıklar oluşturubilir evet fıtıktan dolayı bacağınıza ağrı giriyor olabilir en kısa zamanda 1 hekime başvurmanız tavsiyemdir uzmana görünmelisiniz...
Cevap
biruni00:23, 8 Şubat 2010 
doğrudur.
bel fıtığı ilk belirtisi; sağ bacakta ağrı, uyuşmadır.
Cevap
zamannnnn00:35, 8 Şubat 2010 
bende bel fıtığıyım ayağımda sorun var diye gittim bel fıtığı cıktı.. Benim sol tarafımda ve sol ayağıma fena vuruyor bu bel fıtığındandır. Sana tavsiyem kesinlikle ameliyat olma. Çünkü gecen tv de profesör cıktı bel fıtığının yanlıs tedavi edildiğinden söz etti. Dünyada ameliyat olacak bel fıtığı hastaları sadece %1 miş yani normal tedaviyle rahatca giderilebilirmiş. Ha birde aklında bulunsun ameliyat olmakda o kadar cok tehlikeli değilmiş yatalak felan kalırsın sözleri tamamen yanlışmış.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama