Arama

Cep telefonu interneti GPRS/UMTS mi yoksa Wireless/ADSL mi sağlığa daha zararlıdır?

Güncelleme: 10 Şubat 2010 Gösterim: 2.780 Cevap: 3
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #1
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
İkisi de KABLOSUZ olduğu için dalgalarından Sağlığa zararı var. Özellikle gençlere. Hangisi daha zararlıdır? Kablolu kadar az zararlı olan hızlı internet nedir?
Sponsorlu Bağlantılar
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
9 Şubat 2010       Mesaj #2
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

İkisi de KABLOSUZ olduğu için dalgalarından Sağlığa zararı var. Özellikle gençlere. Hangisi daha zararlıdır? Kablolu kadar az zararlı olan hızlı internet nedir?

Benim de size bir sorum var:
Soruları bir yerlerden kopya ediyor olma ihtimaliniz nedir?
Sponsorlu Bağlantılar
Eğer öyleyse buna bir son vermeniz ve ilgili forum ve yetkililerini meşgul etmemeniz önemle rica olunur!

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #3
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
ThinkerBeLL anlamsız ve gereksiz şüpheciliğiniz nerden çıktı anlayamadım. Öyle bir ihtimal yüzde 0'dır. Soruları kendim soruyorum. Sorulan sorular sizin için sıkıntı yaratıyorsa neden bu görevi yapıyorsunuz?

Ayrıca bazı soruları Georgia fontu ve bold ile yazdığım için öyle görünüyor. Fakat sözde Admin olmalısınız ki bunu anlayamadınız.

Ben öyle birşey yapmıyorum ThinkerBeLL. Neden beni bununla itham ettiniz? Hangi siteden kopyalıyorum sence var mı öyle bir site?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #4
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
gerçekten üzüldüm buna bu soru-cevap forumundaki adminlerin, moderatörlerin iyi çalıştığını ve tembellik etmediğini, böyle basit düşünceler içinde olmadığını sanardım.