Arama

İstanbul'daki düz liselerin puanları nedir?

Güncelleme: 15 Temmuz 2013 Gösterim: 58.355 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İstanbuldaki her düz lisenin puanlarını öğrenebilir miyim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
malesef puanla alınmayan liselerde var asım ülker çok programloı lise mesala vs ama diploma notu çok önemli
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiççç bişi olmaz otur ewinde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abicim internette duz lıse punları nedır? yazıyo ama sıteye gırıyoruz bır sey yoq lutfen ......
Esmer Meleq - avatarı
Esmer Meleq
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #5
Esmer Meleq - avatarı
Ziyaretçi
düz liselere benim bildiğim kadarıyla puansız giriliyor.eğer hiç bir liseyi tuturamazsan düz liseyi tercih ediyorsun Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu ne biçim site ya Msn Confused allahım birisi bana yardım etsin ya puanım 329,846 anadoluya giremiyorum kız mesleğe girebilirmiyim yada düze ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi tercihine göre değişir ama normalde meslek liseleri az bir puanla alıyor.Düz liseyede diploma puanıyla giriyorsun.yani düz liseye tgidebilirsin.Ama ne olmak istediğine bağlı eğer kendine güveniyorsan düze gitmelisin ama pek güvenmiyorsan mesleğe git derim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
diploma notun yüksekse iyi bir düz liseye gidersin ama düşükse iyi bi düz lise olma genede gidersin düz liseye her türlü girilir mesleğe de girebilirsin

bu ne biçim site ya allahım birisi bana yardım etsin ya puanım 329,846 anadoluya giremiyorum kız mesleğe girebilirmiyim yada düze

meslek lisesi tercihine göre değişir ama normalde meslek liseleri az bir puanla alıyor.Düz liseyede diploma puanıyla giriyorsun.yani düz liseye gidebilirsin.Ama ne olmak istediğine bağlı eğer kendine güveniyorsan düze gitmelisin ama pek güvenmiyorsan mesleğe git derim.
Son düzenleyen Misafir; 14 Temmuz 2010 12:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
genelde düz liselerin puanları kaç oluyo bilen varmı varsa yardımcı olabilirmisiniz
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #10
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

genelde düz liselerin puanları kaç oluyo bilen varmı varsa yardımcı olabilirmisiniz

Düz liselere puanla girilmiyor.Anadolu lisesi kazanamayan ögrenciler düz liseye kayıt yaptırabilir.Ama önümüzdeki senelerde artık düz lise diye bişey kalmayacak.Düz liseler yavaş yavaş anadolu lisesi olacak.Yani siz ya Anadolu lisesine ya meslek lise grublarına gideceksiniz.