Arama

Windows 7'de MSN'den sesler karşı tarafa gitmiyor, çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Eylül 2010 Gösterim: 8.401 Cevap: 2
FoOtBoMeR - avatarı
FoOtBoMeR
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #1
FoOtBoMeR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben XP kullanırken MSN'den arkadaşımla konuşurken aynı zamanda biligsayarımda çaldığım müzikte karşı tarafa gidiyordu..yani hem sesim hem müzik beraber gidiyordu..(kısacası pc'den çıkan sesler karşıya gidiyordu)..
Ama şimdi Windows 7 kullanıyorum..Sesli konuşma tamam bi problem yok..Ama winamp'ta ya da youtube'da fln açtığım sesler karşıya gitmiyor..bunun sebebi ne olabilir?? ve çözüm nedir acaba??
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Alıntı
FoOtBoMeR adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben XP kullanırken MSN'den arkadaşımla konuşurken aynı zamanda biligsayarımda çaldığım müzikte karşı tarafa gidiyordu..yani hem sesim hem müzik beraber gidiyordu..(kısacası pc'den çıkan sesler karşıya gidiyordu)..
Ama şimdi Windows 7 kullanıyorum..Sesli konuşma tamam bi problem yok..Ama winamp'ta ya da youtube'da fln açtığım sesler karşıya gitmiyor..bunun sebebi ne olabilir?? ve çözüm nedir acaba??

İnceleyin:
Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229593-wlm-2009da-stereo-mix-sorunu-2.html#post1574242
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Nisan 2010       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
FoOtBoMeR adlı kullanıcıdan alıntı

İnceleyin:
Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229593-wlm-2009da-stereo-mix-sorunu-2.html#post1574242
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ört - avatarı
ört
Ziyaretçi
11 Eylül 2010       Mesaj #3
ört - avatarı
Ziyaretçi
ben hp pav. 6000 serisini kullanıyorum w7 ye cevirdim fakat şimdi msnde konuşurken karşı tarafın sesi geliyor benimki gitmiyor cok acil yardımcı olursanız sevinirim