Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Yaptığım el işlerini nasıl satabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda A_N_A_D_O_L_U tarafından 30 Nisan 2010 (16:30) tarihinde açılmıştır.
4375 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Ağustos 2013 (15:47) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 30 Nisan 2010, 16:30

#1 (link)
A_N_A_D_O_L_U
Ziyaretçi
A_N_A_D_O_L_U - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Annemin hastalığı nedeniyle erken emekli olmak zorunda kaldım maalesef 3 ay sonrada annemi kaybettim. Şimdi maddi ve manevi çok büyük sıkıntı içindeyim. Evde şal etol bebek yelekleri gibi şeyler örmekteyim. Tek dileğim sizlerden bunları satmamda yardımcı olmanız. Bana bu konuda yardımcı olursanız gerçekten banka tarafından verilen icraları durdurmaktan başka hiçbir dileğim yok. Yaşlı babamla beraberim onu üzmemek için (babama baktığımdan dolayı) dışarda iş arıyamıyorum maddi sıkıntımı aşmak için çabalamaktayım. Bana yol gösterirseniz çok minnatar kalacağım. Annemden dolayı borçlandığım şuan faizleriyle 20000 civarında olan borcu emekli maaşımla maalesef yetişip kapatamıyorum. Elimden tutarsanız sonsuz minnattar kalacağım. Saygılarımla çok teşekkürler
En iyi cevap nazsu tarafından gönderildi

kermes düzelliye bilirsinz halk egitim merkezlerine gidebilirsinz yardımcı ourlar yada hayır kurumlarına gidip bunları satmak için yardım istiyebilirsinzz
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 30 Nisan 2010, 17:13

#2 (link)
nazsu
Ziyaretçi
nazsu - avatarı
kermes düzelliye bilirsinz halk egitim merkezlerine gidebilirsinz yardımcı ourlar yada hayır kurumlarına gidip bunları satmak için yardım istiyebilirsinzz
Rapor Et
Eski 30 Nisan 2010, 17:16

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Bu işlerin pazarlamacılığını yapan kooparatifler ve dernekler var hatta kaymakamlık ve valilik kanalıyla el emeği değerlendirme merkezleri var,yada kendi çabalarınızla satabilirsiniz...
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2013, 19:52

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bizde pullu oda takımı satıyoruz takımı 70 tl 1 adet büyük fiskos 1 adet ortaboy orta sehpa 6 adette küçük dolaba veya hertürlü yere konulabilir herrenk ten yapılır daha ayrıntılı bilgi için kingleo307@hotmail.com u ekleyiniz
Rapor Et
Eski 20 Ağustos 2013, 15:47

#5 (link)
HEDİYE
Ziyaretçi
HEDİYE - avatarı
HER ÇEŞİT RENKTE VE MODELDE BONCUKLU TAŞLI KASNAK İŞİ YAPIYORUM SALON TAKIMLARI 150TL 12 PÇT 1 ORTA SEHPA 1 YEMEK MASASI MUTFAK TAKIMLARI 90TL 10PÇT 1MASA 1BUZDOLAP ÜSTÜ ODA TAKIMLARI 80TL 6 VEYA 8 PÇT YAPILIR ARAMAK İSTEYENLER TEL05426210283
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (63.50% PHP - 36.50% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 10:40
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi