Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Polis olmak için hangi liseye gitmek gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda tayyip tarafından 29 Haziran 2010 (15:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
49940 kez görüntülenmiş, 132 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Temmuz 2014 (11:01) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.26  |  Oy Veren: 31      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Nisan 2011, 09:07

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
POLİS OLMAK İÇİN HANGİ LİSEYE GİTMEN GEREKİYOR
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Mayıs 2011, 14:23

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yunus polis olmak için hangi okulara gitmeliyiz
Rapor Et
Eski 10 Mayıs 2011, 15:12

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben açık öğretime gidiyorum acaba polis olur muyum.
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2011, 13:28

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 8 sinıfa gidi yorum imamtipten mezun olsak olurmu taban puanı kaç
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2011, 13:17

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Polis olmak istiyorum. 8. sınıfa gidiyorum. Ama hngi liseye gideceğimi bilmiyorum. Polis akademisi ve kolejii ollmaz. Puanım tutmuyoo. Normal bi meslek lisesine gitsem olmaz mıı ? Amq cabuk cvp weriin acill. Busee ~
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2011, 20:10

Düz lisemi daha avantajlı meslek lisesi mi

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba ben ticaret meslek lisesi lise 1 öğrencisiyim okulda muhasebe bölümü var ve ben muhasebeci olmak istemiyorum sözelim iyi olduğu için düz liseye gitmek istiyorum ve ilerde polis olmayı düşünüyorum ders olarak düz lise zorsa fzla sorun olmaz ders çalışıyorum.Birde düz liseden mezun olup üniversite yerini polis akademisine fln gitme imkanım varmı ?
Rapor Et
Eski 23 Haziran 2011, 07:28

polis ve muasebeci

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
polis veya muasebeci olmak için hangi liseye gitmem gerekir
Rapor Et
Eski 27 Temmuz 2011, 15:27

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben polis olmak istiyorum onun için şimdi lise birdeyim onun için hangi okullara gitmem gerektigini bilmiyorum ?
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2011, 08:33

LİSELER VE SİTELER

#29 (link)
nota_kelebegi
Ziyaretçi
nota_kelebegi - avatarı
ARKADAŞLAR BEN BU YIL 8E GEÇTİM SİZE 2 SORU SORCAM 1.Sİ DERS SİTELERİ BİLİYORSANIZ LTFN SÖYLEYİN MSLA BEN SOYSYALDERSLERİ.COM SİTESİNİ ÖNERİRİM BÜTÜN DERS VE SINIFLAR VAR SONRA MATEMATİKÇİFATİH SİTESİNİ ÖNERİRİM BİDE SİNİFÖGRETMENİM.COM SİTESİNİ ÖNERİRİM GSL SİTELER SİZİNDE BİZE ÖNERDİĞİNİZ SİTE OLURSA ÇOK SEVİNİRİM BİRDE BN DİER YIL LİSEYE GEÇECEĞİM VE POLİS OLMAK İSTİYORUM POLİS KOLEJİ FLN PUANLARI KAÇ POLİS OLMAK İÇİN HANGİ LİSELERİ KAZANMAK LAZIM BEN 6. SINIFTA SBSDEN 366 ALDIM 7. SNIF ALLAH'IN İZNİYLE 3 GÜN SONRA AÇIKLANACAK BN AÇIKLANINCA SİZE SÖYLERİM PUANIMI YANİ EN AZ KAÇ PUAN GEREKİYOR...?
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 23:22

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 20 yaşındayım dışardan meslek lisesinin bitirdim şimdi ne yapmam gerekiyor polis olmak için
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Polis olmak için hangi liseye gitmek gerekir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 8
Son Mesaj: 8 Temmuz 2014 16:13
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 24 Haziran 2014 10:17
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 64
Son Mesaj: 1 Haziran 2014 18:29
Gönderen: konyalı veysel Forum: Soru-Cevap
Cevap: 53
Son Mesaj: 21 Nisan 2014 19:48
Gönderen: kemirgen Forum: Soru-Cevap
Cevap: 8
Son Mesaj: 30 Ocak 2014 16:37
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.093 saniyede (51.23% PHP - 48.77% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi