Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Konservatuar lisesi taban puanı nedir?

Gösterim: 43828 | Cevap: 77
  • konservatuar bolumu taban puanlari
  • konservatuar kac puan
  • konservatuar liseleri
Misafir
Cevaplanmamış   |    10 Temmuz 2010 18:10   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Konservatuar lisesi taban puanı nedir?

konservatuar taban puanı nedir?
Misafir
14 Temmuz 2010 21:02   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi

konservatuvar

arkadaşlar bn konservatuvara gitmmek istiyorm tiyatro ölümüne bni bilgilendirirmisiniz bu konu hakkında

şimdiden çook teşekkkürler
Misafir
28 Ekim 2010 21:28   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
tapan puanı Kac *?
Misafir
27 Ocak 2011 22:17   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Konservatuar Lisesi Yok.
Misafir
11 Şubat 2011 13:06   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
konservatuarın lisesi var tiyatro bölümüde var...sizi yanlış yönlendirmek istemem ama sanırım yetenek sınavı ile alıyolar sbs puanını bilmiyorum bende konservatuar lisesinde tiyatro bölümü istiyorum ama nette hiçbişey yazmıyo bilen varsa yazabilirmi???LÜTFEEEN!
ener
11 Şubat 2011 13:37   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

konservatuarın lisesi var tiyatro bölümüde var...sizi yanlış yönlendirmek istemem ama sanırım yetenek sınavı ile alıyolar sbs puanını bilmiyorum bende konservatuar lisesinde tiyatro bölümü istiyorum ama nette hiçbişey yazmıyo bilen varsa yazabilirmi???LÜTFEEEN!

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı

Sahne sanatları bölümü bünyesinde 4 yıllık tiyatro eğitimi verilmektedir.

Sınav koşulları: Lise mezunu olan 21 yaşını doldurmamış ve iki aşamalı özel yetenek sınavını kazanan adaylar Öğrenci olarak kabul edilirler. Yetenek sınavında adaylardan, Tiyatro Edebiyatında yer alan, klasik ya da çağdaş oyunlar arasından seçilmiş,

( tragedya ve komedya gibi iki farklı türdeki oyundan hazırlanacak ) birer tiratla, yerli ya da yabancı şairler arasından seçilmiş bir şiir istenilmektedir. Dört yıllık eğitimini tamamlayan öğrenciler Lisans diploması alarak mezun olurlar.
asenur kutu
11 Mart 2011 11:47   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
benim size sormam gereken bir soru var ben17 yaşındayım
ve konservatuarı okumak istiyorum ama ben lise okumadım bu sorun olurnu benim okumak istedigim bölüm müsisyenlik okumak istiyorum lise sorun olurmu teşeküler arkadaşlar
Misafir
16 Mart 2011 10:01   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
merhabalar, 17 yaşındayım.Melek lisesi 2. sınıf öğrencisiyim. Kala kla sınıf geçiyorum.İsteğim konservatuar ,fakat liseden geçiş yapabilirmiyim.?klasik gitarı tek başıma çalmayı öğrendim. Şimdi çok iyi olduğumu söylüyorlar.Müziği çok seviyorum ve eğitimini alarak ilerlemek istiyorum.Kısacası meslek lisesinde okumak istemiyorum.Konservatuar lisesi varmı? varsa ben geçiş yapabilirmiyim?Bana yardımcı olun.TEŞEKKÜRLER.....
deadmen8
16 Mart 2011 10:12   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi

+REP PLS

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

konservatuar taban puanı nedir?

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ Taban ve Tavan Puanları Bölümleri
İnönü Üniversitesi, 28 Ocak 1975 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, 25 Mart 1975 tarihinde de Cumhuriyet Senatosu’nda kabul edilen ve 3 Nisan 1975 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 1872 Sayılı İnönü Üniversitesi Kanunu ile kurulmuştur.
Üniversitemiz bünyesinde ilk olarak 1975 yılında Temel Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakültesi kurulmuştur. 28 Şubat 1977 tarihinde Temel Bilimler Fakültesi’nin Fizik, Kimya ve Matematik bölümlerine öğrenci alınmasıyla da fiilen eğitim ve öğretime başlanmıştır.
İnönü Üniversitesinin ilk meslek yüksekokulu olan Malatya Meslek Yüksekokulu, 1976′da Milli Eğitim Bakanlığı Örgün Yüksek Öğretim Daire Başkanlığına bağlı kurulmuştur. 20.07.1982 Tarih ve 41 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile üniversitemize bağlanmıştır.
Misafir
25 Mart 2011 19:11   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
off istediğim cevap bu değil ben 5. sınıfa gidiyorum ve müzikte konservatuvar okuluna seçme sınawi yapılcak
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Konservatuar lisesi taban puanı nedir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • konservatuar bolumu taban puanlari
  • konservatuar kac puan
  • konservatuar liseleri
İzmir Anadolu Lisesi 2008-2009 yılı taban puanı nedir?
Gönderen: fatma 33 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 47
Son Mesaj: 8 Eylül 2014 17:16
Anıttepe Lisesi taban puanı nedir?
Gönderen: stepstop Forum: Soru-Cevap
Cevap: 22
Son Mesaj: 3 Ağustos 2014 19:30
Konservatuar tiyatro bölümünün taban puanı kaçtır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 15 Kasım 2013 14:50
Cevap: 1
Son Mesaj: 2 Haziran 2012 21:30
Buca Fatma Saygın Lisesi'nin taban puanı nedir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 4 Temmuz 2011 17:42
Sayfa 0.339 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu