Arama

Bir şarkı arıyorum, yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mayıs 2018 Gösterim: 7.977 Cevap: 3
VenüS - avatarı
VenüS
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #1
VenüS - avatarı
Ziyaretçi
ne zamandır bi şarkı arıyorum sözlerini tam hatırlamıyorum da no no no no no no no no (veya oh da olablir) diye bi kısım var. yabancı bi bayan söylüyor. klibindede kolları veya bacakları kağıt gibi. bulabilirmisiniz. çok sevinicem
EN İYİ CEVABI RivaN verdi
Benim gala maçımda çalan parça :) çok güzeldir. Sanırım bu yani (no no no no ) diyor :D

Sponsorlu Bağlantılar
Inna - Deja vu
RivaN - avatarı
RivaN
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #2
RivaN - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Benim gala maçımda çalan parça Msn Happy çok güzeldir. Sanırım bu yani (no no no no ) diyor Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
Inna - Deja vu
Son düzenleyen Safi; 26 Mayıs 2018 00:46
Asuna - avatarı
Asuna
Ziyaretçi
3 Ağustos 2015       Mesaj #3
Asuna - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Herkes bir tane arar ya ben iki tane aramak istedim nihiihi

İlk şarkım bir opera veya metal,rock olabilir ismini ya da sözlerini inanın bilmiyorum tek bildiğim üzerinden çokça zaman geçtiği yaklaşık olarak 5 6 sene diyebiliriz. Şarkı nasıl derseniz -.- Çok güzel sesli bir kadın bir şeytanla(şeytana benzer sesli birisiyle video olarak izlemedim dinledim) düet yapıyordu.

İkincisi ise basit ama metal tarzı veya rock klibi izledim ve kendi hayal gücümü katarak yorumluyorum yaşlı bir adam var sandalyede oturuyor ve yanında ki çocuklar ona şarkı söylüyorlar sanki ona karşı isyan ediyorlarmış gibi -.- Ve bütün bunları(kısacık bilgi pehh)
vererek sizden bulmanızı rica ediyorum.

Not: Umarım forum kurallarına uygundur. Teşekkürler

Aradığım şarkı DİMMU BORGİR - GATEWAYS imiş. Sonunda buldum. Sanırım ziyaretçinin de bahsettiği şarkı bu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2018       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İndila-Derniere danse mi?