Arama

Atatürk'ün zafer ve başarı ile ilgili özdeyişleri nelerdir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Kasım 2014 Gösterim: 56.076 Cevap: 44
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim ödevim vr.atatürkün başarı ve zeferle ilgili özdeyişleri lazım çok acil
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim ödevim vr.atatürkün başarı ve zeferle ilgili özdeyişleri lazım çok acil

Alıntı

atatürkün zafer ve başarı ile ilgili özdeyişleri

Alıntı

arkadaslar ben besıncı sınıf ogrencısıyım bana zafer ve barıs ile ilgili öz deyisler acıl

Hiç bir zafer gâye değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük olan gâyeyi elde etmek için gerekir en belli başlı vasıtadır. Gâye, fikirdir. Mustafa Kemal ATATÜRK

Sponsorlu Bağlantılar
Zafer, bir fikrin istihsâline (elde edilmesine) hizmeti nispetinde kıymet (değer) ifade eder. Bir fikrin istihsâline dayanmayan bir zafer pâyidar olamaz (yaşayamaz). O, boş bir gayrettir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Her büyük meydan muhare-besinden, her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir âlem (dünya) doğmalıdır, doğar. Yoksa başlı başına bir zafer, boşa gitmiş bir gayret olur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Mustafa Kemal ATATÜRK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ödevim var bana izdeyiş söylrmisiniz çok acil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben besıncı sınıf ogrencısıyım bana zafer ve barıs ile ilgili öz deyisler acıl
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
17 Ekim 2011       Mesaj #5
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Alıntı

Alıntı

Hiç bir zafer gâye değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük olan gâyeyi elde etmek için gerekir en belli başlı vasıtadır. Gâye, fikirdir. Mustafa Kemal ATATÜRK

Zafer, bir fikrin istihsâline (elde edilmesine) hizmeti nispetinde kıymet (değer) ifade eder. Bir fikrin istihsâline dayanmayan bir zafer pâyidar olamaz (yaşayamaz). O, boş bir gayrettir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Her büyük meydan muhare-besinden, her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir âlem (dünya) doğmalıdır, doğar. Yoksa başlı başına bir zafer, boşa gitmiş bir gayret olur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Mustafa Kemal ATATÜRK
..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana çok lazım bu soru acilen ödevim var....... ne olabilir yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim ödevim var bana atatürkün zafer ve başarı ile ilgili sözlerini söyleyinn <3 möccük bebeğğ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
daha fazlası yokmu acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Zafer,zafer benimdir diye bilenindir;başarı başaracağım ve başardım diye bilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
20 Ekim 2011       Mesaj #10
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

bana çok lazım bu soru acilen ödevim var....... ne olabilir yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alıntı

benim ödevim var bana atatürkün zafer ve başarı ile ilgili sözlerini söyleyinn <3 möccük bebeğğ

Alıntı

daha fazlası yokmu acaba

Mustafa Kemal ATATÜRK

Mustafa Kemal ATATÜRK

Zafer,zafer benimdir diye bilenindir;başarı başaracağım ve başardım diye bilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK
..