Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Şiir defterine nasıl önsöz yazabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 4 Kasım 2010 (19:50) tarihinde açılmıştır.
9931 kez görüntülenmiş, 19 cevap yazılmış ve son mesaj 1 Temmuz 2014 (01:36) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 4 Kasım 2010, 19:50

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
nasıl şiir defterine önsöz yazabilirimm
En iyi cevap broken* tarafından gönderildi

Genelde şiir kitaplarının başında ya kendini tanıtan ya da niçin bu kitabı yzdıklarını ve kimin için yazdıkları yer alır...Sende emeği geçen herkese teşekkür olarak bir bölüm yapabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 4 Kasım 2010, 21:34

#2 (link)
broken*
Ziyaretçi
broken* - avatarı
Genelde şiir kitaplarının başında ya kendini tanıtan ya da niçin bu kitabı yzdıklarını ve kimin için yazdıkları yer alır...Sende emeği geçen herkese teşekkür olarak bir bölüm yapabilirsin.
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2011, 13:10

şiir

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
siir defteri nasil yapilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Rapor Et
Eski 12 Mart 2011, 10:40

önsöz

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hayal ve düşler konulu önsöz lazım yardımcı olrmusunuz?
Rapor Et
Eski 16 Nisan 2011, 17:34

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya her konudan 2şer tane şiir war nasıl önsöz yazabilirim ki burda yeterli bilgi yok yardımlarınızı bekliorum !!!
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2011, 21:02

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hepsi için genel bir önsöz yazabilirsin
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2011, 13:56

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
'MAVİ DİZELER'

MESELA !
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2011, 14:56

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
özsoz ü yazıcağım hiç bir bilgim yok ... 'ben ./. den ..... ...... bu bnm şiir defterim defterime çok hoş ve güzel şiiirler yazmayı düşündüm.Şiirlerimi beğenirseniz buna çok sevenirim..'
Rapor Et
Eski 21 Kasım 2011, 14:16

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha öğretmnen 7 tane şiir verdi bunları yazmam gewrekiyo trn gitmesi gerekiyo ama bn daha yazmdım bi de bana önsöz lazım .. aklımda hiç birşey yok .....YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR...SEHER
Rapor Et
Eski 3 Aralık 2011, 17:45

Bir şiir defterine nasıl önsöz yazabilirim ?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bir şiir defteri oluşturmaktayım bunun için nasıl bir önsöz yazabilirim ? Örnek veya bilgi verir misiniz ?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (69.37% PHP - 30.63% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:56
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi