Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İndikatör nedir, ne işe yarar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda samet akarsu tarafından 29 Kasım 2010 (20:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7423 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Nisan 2012 (18:41) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Kasım 2010, 20:53

#1 (link)
samet akarsu
Ziyaretçi
samet akarsu - avatarı
ya bi ödevim var indikatör nedirfilan diyorve asidik bazik diye şeyler çıktı ne demek olduğu her yerde farklı yardımcı olurmusunuz
Benzer Konular: Etiketler:
  • indikator ne demek
  • indikator ne ise yarar
  • indikator nedir ne ise yarar
  • indikatorler ne ise yarar
  • intidaktor
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Aralık 2010, 21:58

#2 (link)
pesimist
Ziyaretçi
pesimist - avatarı
İNDİKATÖRLER

Çözeltinin pH na bağlı olarak renk değiştiren kompleks yapıdaki organik bileşiklere indikatör denir. Bu tür çözeltiler titrasyonun bitiş noktasını saptamak amacıyla kullanılır. İndikatörleri asit baz, redoks ve çöktürme indikatörleri olarak ayırabiliriz.
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2010, 15:13

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
indikatörden nasıl kırmızı lahana yparız?
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2010, 13:40

İndikatör Nedir?Kirmizi lahadan nasil bir indikatör yaparız

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bunu bulamadım bana yardım edermisiniz acil lazım bu bana ödevin vakti geldi geicek bile...
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2011, 15:17

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa ödevm var bna yardımcı olurmusunuz. indikatörün anlamını buldum ama ne işe yaradıgını bulamadım acil ödevim var ya daha performans ödevi yapıcam
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2011, 15:20

İndikatör hakkında bilgi verir misiniz?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa indikatörün anlamını buldum da ne ise yaradıgını bulamadım bana yardımcı olur musunuz.hoca ödev verdi acil yapmam gerekiyor. daha performans ödevi yapıcam ya.
Rapor Et
Eski 14 Nisan 2012, 18:41

Cvp: İndikatör nedir, ne işe yarar?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
you tube'ye gir.arama yerine "red cabbage pH indicatör" yaz.orada bir çok video var biz yaptık sonuç olumlu
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.151 saniyede (67.32% PHP - 32.68% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:24
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi