Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yapımı en kolay müzik aleti hangisidir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 16 Aralık 2010 (17:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
73386 kez görüntülenmiş, 70 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Mayıs 2014 (20:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.41  |  Oy Veren: 17      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Mart 2011, 22:14

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Yine yumurta kolisinden bir çalışma ama bunun farkı ritim aleti olması. Yumurta kolisinden iki tane kesiyoruz içine pirinç, mısır, fasulye gibi sallanınca ses çıkartan malzemeden bir miktar koyuyoruz. Sonra iki parçayı birleştirip süslüyoruz. İşte çocuğunuzun zevkle oynayacağı ve çıkan sesin sizi rahatsız etmeyeceği bir ritim aleti.
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Nisan 2011, 17:30

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence makara yapabilirsiniz kavanoz gibi bişeyi alırsınız içine fasulye nohut v.b şeyleri koyun kavanoz olduğu gözükmemesi için karton veya başka birşeyle kaplayın alın size makara ben 1 saatte yaptım çok kolaydı İrEm
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2011, 16:51

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Yoğurt kapından davul yapınca ya da şişenin içine boncuk falan koyunca öğretmen kabul etmiyo
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2011, 17:53

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bencede flüt
Rapor Et
Eski 14 Nisan 2011, 20:52

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeşimin ödevi var,lütfen yardım edin.
Rapor Et
Eski 15 Nisan 2011, 21:05

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
başka kolay müzik aleti yokmu onu bana söyleye bilirmisininz benimde ödevim var lütfen yardımcı olun

---------- Mesaj tarihi 20:05 ---------- Önceki mesaj tarihi 18:46 ----------

marakas yap daha kolay olur.hani şey var ya sallayınca ses çıkıo ondan
Rapor Et
Eski 16 Mayıs 2011, 16:51

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kavanozun içine fasulye koy salla
Rapor Et
Eski 16 Mayıs 2011, 16:59

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bence davul yha gerçekten arkadaşlarımın diğer saydıklarına da en uygun şık o yhani...
Rapor Et
Eski 16 Mayıs 2011, 17:17

#19 (link)
Özel Üye-VIP
nicely - avatarı
images?q=tbn:ANd9GcRKNe8jylwBTbynIdaDvbP7xHwprnuItgoDXUqpjZNeDbqDz_CMUAgreen-tambourine-full-article-vertical
bu şekilde bir plastik tabağı kaplayıp kenarlarını del ve birkaç tanede yuvarlak metal parçası tak al sana bir tef yapımı

keçeli kalamlerin içini boşalt ve ve arka kapak takılı kalsın sonra bu düzendeki gibi kes ve bunları bağla resimdeki gibi birbirine sonrada al sana el yapımı mızıka kalemlerden kolay gelsin
Rapor Et
Eski 16 Mayıs 2011, 17:25

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence hiç bir müzik aletinin yapı mı kolay değil çünkü herşeyin bir emeği var emek harcanmış herşey zordur
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Yapımı en kolay müzik aleti hangisidir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 22 Mart 2014 21:35
Cevap: 0
Son Mesaj: 3 Mart 2013 01:23
Cevap: 0
Son Mesaj: 12 Şubat 2012 13:59
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 3 Ocak 2012 22:07
Cevap: 74
Son Mesaj: 11 Mart 2010 14:27
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (71.89% PHP - 28.11% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 03:18
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi