Arama

Gelecekte aydınlatma teknolojisi nasıl olacaktır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Nisan 2019 Gösterim: 11.181 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gelecekte aydınlatma teknolojisi nasıl olacaktır?
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Günümüzde aydınlatma sektörü çabuk tüketilen mallar arasında anılıyor. Tüketiciler evlerindeki lambalar bozulduğu zaman en ucuz ürünü alıp aydınlatma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu yöntem aslında çok ucuz ve hızlı gibi gözükse de eski nesil lambaların harcadığı elektrik ve sürekli bozulan aydınlatma ürünlerinin değişme masrafı kullanıcıların cebini yakıyor.

Aydınlatmanın geleceğin ise tıpkı kahverengi ya da beyaz eşya gibi uzun bir süre kullanılan lambalar evlere girmeye başlayacak. Toshiba İstanbul'daki aydınlatma fuarında geleceğe damgasını vuracak LED lambalarını sergiledi.
Isınmayan ve yere düşse de kırılmayan bu lambalar uzun dönem tüketim için hazırlanmış.
Son düzenleyen Safi; 25 Nisan 2019 01:54
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben biliyorum göz kapayınca veya el çırpınca ışıklar açılıcak.ve bi küpe kadar olacak ışıklar 200km yi aydınlatıcak yaniankaradan istambula 1 ışık olacak.size daha detaylı bilgiyi göndermeye çalışacağım deseydiniz ben her gün bu sitede olurdum böyle yaparsanız kullanıcı kaybedersiniz umarım söylediklerimi dikkate alırsınız
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence güneş Enerjisiyle çalışan lamba olucak
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
28 Şubat 2015       Mesaj #4
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Günümüzde aydınlatma sektörü çabuk tüketilen mallar arasında anılıyor. Tüketiciler evlerindeki lambalar bozulduğu zaman en ucuz ürünü alıp aydınlatma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bu yöntem aslında çok ucuz ve hızlı gibi gözükse de eski nesil lambaların harcadığı elektrik ve sürekli bozulan aydınlatma ürünlerinin değişme masrafı kullanıcıların cebini yakıyor.

Aydınlatmanın geleceğin ise tıpkı kahverengi ya da beyaz eşya gibi uzun bir süre kullanılan lambalar evlere girmeye başlayacak. Toshiba İstanbul'daki aydınlatma fuarında geleceğe damgasını vuracak LED lambalarını sergiledi.
Isınmayan ve yere düşse de kırılmayan bu lambalar uzun dönem tüketim için hazırlanmış.
Son düzenleyen Safi; 25 Nisan 2019 01:55