Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

8. sınıf teknoloji ve tasarım dersi için proje tavsiyelerinde bulunur musunuz?

Gösterim: 19906 | Cevap: 17
  • 8 sinif teknoloji tasarim projeleri
  • tasarim odevi 8 sinif
  • teknoloji tasarim odevi 8 sinif
new pirlo
Cevaplanmış   |    8 Mayıs 2011 09:44   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

8. sınıf teknoloji ve tasarım dersi için proje tavsiyelerinde bulunur musunuz?

Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.
En iyi cevap nicely tarafından gönderildi

zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar

new pirlo
24 Mayıs 2011 16:38   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen cevap verin ne olur!!!!!!
descartes
24 Mayıs 2011 16:43   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
ben dersin ne olduğunu bile anlamadım
bizim zamanımızda ev ekonomisi vardı mukavvadan bişeyler yapardık
24 Mayıs 2011 16:51   |   Mesaj #4   |   
nicely - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
istanbul
3623
1.471 mesaj
zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
tolga53
24 Mayıs 2011 17:26   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Gece Prensesi
24 Mayıs 2011 18:35   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı
new pirlo adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.

Sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorm çünkü ; Çevremde yapanlar çok var ve zamanında bende yaptım Şuan kendi yaptıklarımı hatırlayamayacağım ama mesela bezlerin sıkılması zor olur.. Bunu koly hale sokmak için tahta gibi bşy bulup daha sonradan da denir bir kabın uzun değilde kısa olan yerlernden del ve bi şeklde bizi ikisinin arasına sıkıştır sonra da tahtayla sıyır.. Hiç iş yapmamaktan iyidir.. ama sünger koysan daha iyi olur o daha kolay su da kaba dökülür. Mesela bu dondurma kapları olabilir
Teusa
24 Mayıs 2011 18:37   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar teknoloji ve tasarım dersi klavuz kitabı elinde olan (ki sanırım klavuz kitabın ulaşmadığı yer kalmadı) öğretmenlerin günlük plan hazırlaması veya bulundurması gerekmemektedir. klavuzda bu ifadenin kendisi de yer almaktadır.

MrHxor
26 Mayıs 2011 18:04   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

7.sınıf teknoloji ve tasarım ödevi acil yardım

Arkadaşlar 7.sınıfa gidiyorum ve yarına teknoloji ve tasarım dersi performans ödevim var. sorunum "sabah erken uyanamama" bu sorunla ilgili bir maket yapacağım yani nasıl erken uyandırabilirim onun için bir maket yapacağım lütfen akıl fikir verin lütfen mantıklı olsun maketi yapılabilecek kartondan. şimdiden teşekkürler.
Misafir
17 Kasım 2011 22:55   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
ben 8. sınıfa gidiyorum ve teknoloji tasarım dersi yarın ne yapacagıma karar veremedım lutfen yardım edın (konu : kare ve üçgenlerle şekil olusturma)
Misafir
17 Kasım 2011 22:59   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ben 8. sınıfa gidiyorum ve T.T. dersi yarın ve notlarda yarın verılecek o yuzden hemen yardımınız gerekıyor lutfen yardım edın

konu : kare veya üçgenlerle şekil olusturma
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

8. sınıf teknoloji ve tasarım dersi için proje tavsiyelerinde bulunur musunuz? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 1
Son Mesaj: 28 Kasım 2012 17:37
Teknoloji Tasarım dersi için nasıl bir çalışma yapabilirim?
Gönderen: Yardım_Lutfen Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 8 Kasım 2012 18:18
Cevap: 1
Son Mesaj: 12 Ekim 2012 14:50
Cevap: 0
Son Mesaj: 13 Mayıs 2012 11:08
Cevap: 0
Son Mesaj: 11 Eylül 2009 14:26
Etiketler:
  • 8 sinif teknoloji tasarim projeleri
  • tasarim odevi 8 sinif