PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > 8. sınıf teknoloji ve tasarım dersi için proje tavsiyelerinde bulunur musunuz?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
new pirlo09:44, 8 Mayıs 2011 
Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.
En iyi cevap nicely tarafından gönderildi

zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
Benzer Konular:
Cevap
new pirlo16:38, 24 Mayıs 2011 
Arkadaşlar lütfen cevap verin ne olur!!!!!!
Cevap
descartes16:43, 24 Mayıs 2011 
ben dersin ne olduğunu bile anlamadım
bizim zamanımızda ev ekonomisi vardı mukavvadan bişeyler yapardık
Cevap
nicely16:51, 24 Mayıs 2011 
zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
Cevap
tolga5317:26, 24 Mayıs 2011 
elimden bu kadar
Cevap
Gece Prensesi18:35, 24 Mayıs 2011 
new pirlo adlı kullanıcıdan alıntı:
Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.

Sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorm çünkü ; Çevremde yapanlar çok var ve zamanında bende yaptım Şuan kendi yaptıklarımı hatırlayamayacağım ama mesela bezlerin sıkılması zor olur.. Bunu koly hale sokmak için tahta gibi bşy bulup daha sonradan da denir bir kabın uzun değilde kısa olan yerlernden del ve bi şeklde bizi ikisinin arasına sıkıştır sonra da tahtayla sıyır.. Hiç iş yapmamaktan iyidir.. ama sünger koysan daha iyi olur o daha kolay su da kaba dökülür. Mesela bu dondurma kapları olabilir
Cevap
Teusa18:37, 24 Mayıs 2011 
arkadaşlar teknoloji ve tasarım dersi klavuz kitabı elinde olan (ki sanırım klavuz kitabın ulaşmadığı yer kalmadı) öğretmenlerin günlük plan hazırlaması veya bulundurması gerekmemektedir. klavuzda bu ifadenin kendisi de yer almaktadır.

Cevap
MrHxor18:04, 26 Mayıs 2011 
Arkadaşlar 7.sınıfa gidiyorum ve yarına teknoloji ve tasarım dersi performans ödevim var. sorunum "sabah erken uyanamama" bu sorunla ilgili bir maket yapacağım yani nasıl erken uyandırabilirim onun için bir maket yapacağım lütfen akıl fikir verin lütfen mantıklı olsun maketi yapılabilecek kartondan. şimdiden teşekkürler.
Cevap
Misafir22:55, 17 Kasım 2011 
ben 8. sınıfa gidiyorum ve teknoloji tasarım dersi yarın ne yapacagıma karar veremedım lutfen yardım edın (konu : kare ve üçgenlerle şekil olusturma)
Cevap
Misafir22:59, 17 Kasım 2011 
ben 8. sınıfa gidiyorum ve T.T. dersi yarın ve notlarda yarın verılecek o yuzden hemen yardımınız gerekıyor lutfen yardım edın

konu : kare veya üçgenlerle şekil olusturma
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama