Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

8. sınıf teknoloji ve tasarım dersi için proje tavsiyelerinde bulunur musunuz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda new pirlo tarafından 8 Mayıs 2011 (09:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
18529 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Nisan 2014 (14:24) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.73  |  Oy Veren: 15      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Mayıs 2011, 09:44

#1 (link)
new pirlo
Ziyaretçi
new pirlo - avatarı
Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.
En iyi cevap nicely tarafından gönderildi

zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Mayıs 2011, 16:38

#2 (link)
new pirlo
Ziyaretçi
new pirlo - avatarı
Arkadaşlar lütfen cevap verin ne olur!!!!!!
Rapor Et
Eski 24 Mayıs 2011, 16:43

#3 (link)
descartes
Ziyaretçi
descartes - avatarı
ben dersin ne olduğunu bile anlamadım
bizim zamanımızda ev ekonomisi vardı mukavvadan bişeyler yapardık
Rapor Et
Eski 24 Mayıs 2011, 16:51

#4 (link)
Özel Üye-VIP
nicely - avatarı
zeka,IQ testi,zeki olma yolları,bilim adamları,ilginç tasarımlar
canım bunu incele konu ile alakalı iyce bak ve kafana göre beğendiğin ve kolay geleni yap yanda bölümler var sol taraf tıkla ve hepsine göz at başarılar
Rapor Et
Eski 24 Mayıs 2011, 17:26

#5 (link)
tolga53
Ziyaretçi
tolga53 - avatarı
Rapor Et
Eski 24 Mayıs 2011, 18:35

#6 (link)
Gece Prensesi
Ziyaretçi
Gece Prensesi - avatarı
Alıntı:
new pirlo adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar bana 8.sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi için kolay yapılabilen ve az masraflı olan projeler tavsiye edebilirmisiniz? Aklıma hiç gelmiyor 2 hafta sonrada son tarih daha hiçbir şey yapmadım.Şimdiden sağolun.

Sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorm çünkü ; Çevremde yapanlar çok var ve zamanında bende yaptım Şuan kendi yaptıklarımı hatırlayamayacağım ama mesela bezlerin sıkılması zor olur.. Bunu koly hale sokmak için tahta gibi bşy bulup daha sonradan da denir bir kabın uzun değilde kısa olan yerlernden del ve bi şeklde bizi ikisinin arasına sıkıştır sonra da tahtayla sıyır.. Hiç iş yapmamaktan iyidir.. ama sünger koysan daha iyi olur o daha kolay su da kaba dökülür. Mesela bu dondurma kapları olabilir
Rapor Et
Eski 24 Mayıs 2011, 18:37

#7 (link)
Teusa
Ziyaretçi
Teusa - avatarı
arkadaşlar teknoloji ve tasarım dersi klavuz kitabı elinde olan (ki sanırım klavuz kitabın ulaşmadığı yer kalmadı) öğretmenlerin günlük plan hazırlaması veya bulundurması gerekmemektedir. klavuzda bu ifadenin kendisi de yer almaktadır.

Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2011, 18:04

7.sınıf teknoloji ve tasarım ödevi acil yardım

#8 (link)
MrHxor
Ziyaretçi
MrHxor - avatarı
Arkadaşlar 7.sınıfa gidiyorum ve yarına teknoloji ve tasarım dersi performans ödevim var. sorunum "sabah erken uyanamama" bu sorunla ilgili bir maket yapacağım yani nasıl erken uyandırabilirim onun için bir maket yapacağım lütfen akıl fikir verin lütfen mantıklı olsun maketi yapılabilecek kartondan. şimdiden teşekkürler.
Rapor Et
Eski 17 Kasım 2011, 22:55

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 8. sınıfa gidiyorum ve teknoloji tasarım dersi yarın ne yapacagıma karar veremedım lutfen yardım edın (konu : kare ve üçgenlerle şekil olusturma)
Rapor Et
Eski 17 Kasım 2011, 22:59

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 8. sınıfa gidiyorum ve T.T. dersi yarın ve notlarda yarın verılecek o yuzden hemen yardımınız gerekıyor lutfen yardım edın

konu : kare veya üçgenlerle şekil olusturma
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.180 saniyede (75.14% PHP - 24.86% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 16:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi