Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarım bazı siteleri neden açmıyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda carly tarafından 12 Şubat 2012 (13:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2658 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Şubat 2012 (14:15) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 12 Şubat 2012, 13:44

#1 (link)
carly
Ziyaretçi
carly - avatarı
arkadaşlar bilgisayarıma bişey oldu bazı siteleri açmıyo anlamıyorum bir siteye girmeye çalışıncada güvenlikayarlarınız buna izin vermiyo napıcagım
Benzer Konular: Etiketler:
  • bilgisayar bazi siteleri acmiyor
  • bilgisayarim bazi sayfalari acmiyor
  • bilgisayarim bazi siteleri acmiyor
  • internetim bazi siteleri acmiyor
  • siteleri acmiyor
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Şubat 2012, 14:11

#2 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Kullandığınız Antivirüs İnternet secruty ayarlarınızla ilgili olmakla beraber, Türkiye'de uygulamaya sokulan güvenli internet ayarlarınızlada ilgili olabilir.
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 13:43

bilgisayarım bazı siteleri açmıyor

#3 (link)
carly
Ziyaretçi
carly - avatarı
kompetan kedi özelikle sana soruyorum bilgisayarım bazı siteleri açmıyo güvenlik ayarlarınızı kontrol edin diyo napıcam acil yardım

---------- Mesaj tarihi 13:43 ---------- Önceki mesaj tarihi 13:43 ----------

yaaa bide facebooku hotmaili vidioları oyunlrı açmıyo çıldırıcammmmmmmm
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 13:48

#4 (link)
woltka1001
Ziyaretçi
woltka1001 - avatarı
Bir uzmana danış arkadaşım.Bu işlerden anlayan okumuş veya tecrübeli birini bul ona sor.Burada okuduğun her şey kesin olmayabilir.En önemlisi de Bilgisayarına zarar gelebilir ama yinede sölim siteler virüslü olabilir.Antivirüs programın açmaya bilir.Fakat antivirüsü devre dısı bırakırsan çalışır ama virüs bulaşabilir.
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 13:59

#5 (link)
carly
Ziyaretçi
carly - avatarı
peki anti vürüsü nasıl devre dışı bırakırım ve bilgisayarım vidioları oyunları test sitelerini açmiyo adoma flas player yükle diyo yüklüyorum olmuyo sonra bide diyoki güvenli k ayarlarınızı kontrol edin nolur yardım edin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

---------- Mesaj tarihi 13:59 ---------- Önceki mesaj tarihi 13:56 ----------

bi kişide yardım etmez
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 14:01

#6 (link)
woltka1001
Ziyaretçi
woltka1001 - avatarı
bende adobe reader var ve hep açıyor.Anti virüsü devre dışı bırakmak mantıksızca Onun yerine yeni virüs programı yükle.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Fakat virüsü devre dışı bırakırsan virüs bulaşabilir baştan söliyim dedim.
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 14:04

#7 (link)
carly
Ziyaretçi
carly - avatarı
şey peki nasıl bir virüs koruma programı önerirsin bu arada çok teşekürler bu sorumuda cevaplarsan sana minetarım
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 14:06

#8 (link)
woltka1001
Ziyaretçi
woltka1001 - avatarı
Ben avira Control Center'i kullanıyorm.Hem ücretsiz.Çok iyi .Bir şey değil.
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2012, 14:15

#9 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Ayrıcana
Bilgisayarım videoları açmıyor ne yapabilirim?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (69.84% PHP - 30.16% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi