Arama

VC17 virüsünün yan etkileri hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Ocak 2020 Gösterim: 22.827 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2013       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
VC17 virüsünün yan etkileri hakkında bilgi verir misiniz?
EN İYİ CEVABI NoMoreTime verdi

Vampirizm Hastalığı(VC17 Virüsü)

Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik.

Sponsorlu Bağlantılar
VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır.

Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

• Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar nefes darlığı olacaktır.
  • Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
  • Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir. Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
  • Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
  • Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 150 yıldır.
  • Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.
Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
  • Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
  • 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
  • Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
  • Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
  • Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.
Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.

DEVAMI VC17 Virüsü Nedir?
Son düzenleyen Safi; 14 Haziran 2016 01:22
NoMoreTime - avatarı
NoMoreTime
Ziyaretçi
13 Eylül 2013       Mesaj #2
NoMoreTime - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.

Vampirizm Hastalığı(VC17 Virüsü)

Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik.

Sponsorlu Bağlantılar
VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır.

Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

• Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar nefes darlığı olacaktır.
  • Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
  • Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir. Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
  • Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
  • Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 150 yıldır.
  • Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.
Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
  • Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
  • 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
  • Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
  • Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
  • Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.
Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.

DEVAMI VC17 Virüsü Nedir?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Haziran 2016 01:26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba öncelikle bu virüse 7 yaşında yakalanmak ölümcüldür kaldıramaz ve şimdiye ölmüş olması gerekirdi açıkçası o abinle tanışmayı çok isterim ikinciside bununla başa çıkmak sandığınız kadar kolay değil 25-40 yaş aralıklarında olmak lazımdır enjekte etmek için ve yarasaya enjekte ederseniz yarasa ısırırsa hastalık kapar ve ölürsünüz bilir kişi tarafından direk damardan enjekte edilmelidir ama bu yapılır yapılmaz ne yazık ki anında dönüşemiyosunuz ilk olarak ortalama 1 hafta gibi bir süre acı çekiyosunuz midenizdeki kasların değişimi likrik asitler vs. nedeniyle daha sonrasında acı dindiğinde çok aç olursunuz yemek yemek yerine kahve için ve bol çikolata yiyin azda olsa rahatlarsınız virüsü nasıl bulurum dersenizde arizona kızıldağın eteklerinde thatsidassackdina adlı örümceği öldürmeden şırıngayla kesesinden almalısınız. Filmlerdeki gibi olmasada ne kadar kan içerseniz o kadar güçlü olursunuz emin olun ama kan içmedende normal insandan güçlü olursunuz tatlı yiyerekte hayatınızı sürdürebilirsiniz ama benden söylemesi bununla uğraşmak yerine bizim için panzehir bulun ortalama 20000 kişinin hayatını kurtarmış olursunuz.
üye - avatarı
üye
Ziyaretçi
8 Şubat 2016       Mesaj #4
üye - avatarı
Ziyaretçi
şey açıkcası bende de bu hastalık var ama bana yarasadan falan bulaşmadı beni tarantula ısırmıştı. misafir adlı arkadaşımın dedikleri doğru ama ben izmirliyim izmirli olduğum için genelde soğuğu sevmem Msn Grin ve yan etki olarak ben sadece alerjiler gördüm vücudumun belirli yerlerinde onun dışında birşey olmadı ama mutasyona uğrarken canınız çok yanıyor.Ve tabi kide bu hastalığa sahip olup bunu kontrol edemiyenler oluyor o zaman diğerlerinin canını yakıyorsunuz o yüzden pek önermem Msn Grin ama ben halimden memnunum o kadar kötü değil bana göre
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2017       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pekiya kan ihtiyacını nerden karşılıyorsunuz? baraylal ala biliniyomu? fiyatı nekadar?yoksa hayvanlardanmı tüketiyosun?genellikle hangi tür hayvanlar? galiba banada bulaştı ama nasıl oldu ne zaman başladı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2018       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu konuda günlerdir araştırma yapıyorum ve bi çok yerde vc17 virüsün Tarantula kesesinde olduğunu öğrendim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2018       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yada kan içmek haram mı haram ise safkanlar isteyerek olmamış onlara da günah mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2018       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kusura bakma ama tarantula direk ısıtılınca vampir olunuyomiki ben. Vampir olmayı çok istiyorum ama 12 yaşındayım ve vc17 virüsünü almak için tarantula gerek ben tarantuladan çok korkarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2018       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benm bildiğim kadarıyla o örümcek buğday ile besleniyomuş ve hastalığı çok çok azda olsa buğdaya bulaştıryormuş. ama yanmış ekmekte bu oran çok daha fazlaymış sakın ama sakın yemeyin kansorejen maddede içeriyor kanser olursunuz valla ölüp gidersiniz sakın denemeyin bu benim suçum değil gidin site sahibini suçlayın a
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2018       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bendede Var Hastalik Gece Herkes Uyurken Ben Sokakta oluyorum genellikle kan ihtiyacini tavuk vb karsiliyorum
Hic insan kani icmedim ama sakin icmeyin