Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

PC ile telefon arasındaki USB bağlantı sorununu nasıl çözümleyebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda sairepid tarafından 11 Eylül 2007 (09:52) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
23755 kez görüntülenmiş, 21 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Ocak 2013 (20:55) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Eylül 2007, 09:52

#1 (link)
sairepid
Ziyaretçi
sairepid - avatarı
USB Girişlerim HP marka yazıcıyı çalıştırıyor.Ancak N72 Bağlantı kablosunu
taktığımda Bilinmeyen Aygıt balonu çıkıyor.PC Suite yüklü ve program çalışıyor , güncellemesini de yaptım.Ama bağlantıyı görmüyor.

PC Suite yüklü olan başka bir PC 'de N72 Bağlantı kablosuyla tüm USB leri denedim yine bilinmeyen aygıt diyor.Sorun kabloda olabilir mi?
Service Pack 2 ile USB yi mi yükseltmeliyim acaba?Yoksa yeni USB mi taktırayım?
Ne yapmam gerekiyor , yardım lütfen.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Ağustos 2008, 14:34

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Önce yazılımı yükleyip sonra kabloyu başka bir USB girişine takmayı deneyin. Kablo PC'ye bağlıyken telefondaki girişini çıkarıp yeniden bağlamayı deneyin.
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2008, 18:06

#3 (link)
MsXLabs Üyesi
Sembernar - avatarı
N 72 telfonum var ve telefonu güncelleme yaparken telefon kitlendi ve kapatmak zorunda kaldım daha sonra tekrar açmaya çalıştım ama açılmadı. şarjı bitmiştir belki dedim ama şarj da almıyo bunun sebebi nedir bana yardım cı olabilirmisiniz.teşekkür ederim
Rapor Et
Eski 22 Kasım 2009, 21:23

Telefonuma internet kablosunu taktığımda hata veriyor neden?

#4 (link)
XeqR
Ziyaretçi
XeqR - avatarı
Benim telefonumu internet kablosunu taktığımda usb girişi olmuyor.
yardım eder misiniz???
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2010, 13:07

usb pc telefon bağlantısı yardımm ?

#5 (link)
serqeen
Ziyaretçi
serqeen - avatarı
arkadaşlar bugun oldu sadece usb yi tele takıyorum tabi pc yede medya çalar ve ums boş olunca kullanılabılır dıyor , bağlantı kuruluyor fakat bılgısarım dosyasından goremıyorum açılmıyor ;;
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2010, 13:22

#6 (link)
serqeen
Ziyaretçi
serqeen - avatarı
admin benin kardeşşim aynı işi yapabılıyor samsung un başka bı telden yanı bı bnde olmuyo samsung star bnm kI
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2010, 14:15

#7 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Alıntı:
serqeen adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar bugun oldu sadece usb yi tele takıyorum tabi pc yede medya çalar ve ums boş olunca kullanılabılır dıyor , bağlantı kuruluyor fakat bılgısarım dosyasından goremıyorum açılmıyor ;;
Cihazınızın dosyalarınızın formatını desteklediğinden emin olun yoksa dosyaları açmaz.
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2010, 18:09

#8 (link)
serqeen
Ziyaretçi
serqeen - avatarı
Alıntı:
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Cihazınızın dosyalarınızın formatını desteklediğinden emin olun yoksa dosyaları açmaz.
onu nerden yapabalırım ? acaba
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2011, 20:54

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende samsung star var usb yi takıyorum yeni donanım bulma sihirbazı çıkıyor yazılımı otomatik olarak yükle diyor sizce kabul etmeli miyim telefona bi sorun çıkarır mı
Rapor Et
Eski 12 Mayıs 2011, 20:40

önemlii

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim telefonum samsung corby usb bağlantısını pc görmüyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (74.60% PHP - 25.40% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:49
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi