Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

Işte Yilin Gaflari

Ghostlover 25 Aralık 2007 16:05

Düşünmeden konuşan ünlüler, bazen başlarına ciddi dertler aldı.

ATA DEMİRER:

Beyaz Show’a konuk olan Ata Demirer, canlı yayında unutulmaz söze imzayı attı. Yayına telefonla bağlanan bir seyirci Ata’ya ‘Kız arkadaşın var mı?’ diye sorunca, Demirer bombayı patlatmıştı: ‘Ne yapıcan, vericen mi?’

HELİN AVŞAR
Artık köşe yazarlığı yapan Helin Avşar, "Her şeyin laik olmasını istiyorum. Ne Mutlu Türkiye" demişti.

EBRU ELVER

Hayatında ilişkiler yaşadığını anlatmaya çalışan Ebru Elver, “Bakire değilim. Ay rahibe değilim” demişti.

SANLI SARIALİOĞLU
Sanlı Sarıalioğlu, devre arasındaki reklamda Tigana hakkında konuşurken sesi televizyonda duyuldu: Bobo’yu sol açık oynattı eşekoğlueşek.

SERAY SEVER
‘Latife ve Fikriye’ adlı tiyatro oyununu değerlendiren Seray Sever, “Atatürk, hem Kurtuluş Savaşı’nı yapmış, hem de iki kadını birden idare etmiş. O bile böyleyse Türk erkekleri ne yapmaz ” demişti.

GÜNTEKİN ONAY
Maç özeti verilirken rejiyi fırçalayan Yüzde 100 Futbol’un spikeri Güntekin Onay, yayına alındı. ‘Bitir demediniz mi ulan’ diye çıkışan Onay, istifini bozmadan devam etti.

MAZHAR ALANSON
2’nci Beyaz Show kazazedesi ise Mazhar Alanson’du. Seyirciye yaşını soran Beyaz, 41 cevabını aldı. Mazhar, ağzından ‘Kaşaaar’ lafını kaçırdı.

MUSTAFA TOPALOĞLU
Okan Bayülgen’in Makina’sında Tayfun Duygulu’nun çok konuşmasına kızan Mustafa Topaloğlu, “Muhabbetin ağzına s..tınız. Ne anlatıyorum, bu ne anlatıyor” dedi.
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 890  Yorum 1  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 1

Yorumlar

1. Avatarı yok
    ASENA

"Elimde olmayaraktan dilim sürtmüş olabilir! Salak olabilirim ama aptal asla...

BURCU ESMERSOY

"Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum!"

HİLAL CEBECİ "Hilal Hanım takip mesafesi nedir? Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır. Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir."

HÜLYA AVŞAR "Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Bende yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim

SERAP EZGÜ "Oğlunuz oğlan mı?" (Ezgü, konuğuna soruyor.)

TUĞBA ALTINTOP "Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım!.." (Eski eşi Rafet El Roman´dan ayrılma sırasınd

YELİZ YEŞİLMEN "Ben böceklerden çok korkuyorum. Onların boynuzları beni çok etkiliyor."

GÜLBEN ERGEN "Sizin karşınıza iyi çıkabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Her geleni yaptım.

insomnia42 29 Haziran 2013 00:46