Arama

Aşık olduğumu veya onu sevdiğimi nasıl söyleyebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Aralık 2019 Gösterim: 61.661 Cevap: 45
ıııı - avatarı
ıııı
Ziyaretçi
26 Ocak 2009       Mesaj #1
ıııı - avatarı
Ziyaretçi
Birine aşığım ama benden yaşça büyük.Sevgimi ona nasıl açıklayabilirim?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Direk git yanına ve biraz konuşabilir miyiz de
sonra ona içimde kalmasın diye söyleyeyim dedim de
Sponsorlu Bağlantılar
senden gerçekten hoşlanıyorum
sadece bilmeni istedim de ve oradan usulca uzaklaş
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen perlina; 21 Nisan 2017 19:04
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İnsan görerek aşık olamaz. Senin yaşadığın hoşlanmaktır sadece. Direk gidip söylemelisin yada onunla ilgilendiğini belli etmelisin. (bakarak, sözlerinin arasına girerek, laf atarak vs.) Ayrıca yaşca büyük olduğu içinde biraz temkinli yaklaşman yararına olur.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
27 Ocak 2009       Mesaj #3
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Kendi yaşınızıda belirtirseniz bir zahmet ! Sonra 13 yasındaki kız çocuğunun sebebi biz olmayalım Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bende Msn Grin önce yavaş yavaş belli edin en azından içinizde bşy olduğuna dair fikri oluşsun. sonra gidin konuşun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona aşık olduğumu tek başımıza olduğumuz bir yerde sölerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence onu sevdiğinizi söyleyin çünkü hayat kısa.....elinizde fısat varken söyleyin cevabı olumlu olsun olmasınn söyleyinnnn...
serhat123 - avatarı
serhat123
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #7
serhat123 - avatarı
Ziyaretçi
söyleyin gitsin söylemezseniz benim gibi kaybedersiniz
yumusaksiyah - avatarı
yumusaksiyah
Ziyaretçi
2 Aralık 2012       Mesaj #8
yumusaksiyah - avatarı
Ziyaretçi
bizim okulda biri var.onu seviyorum.bir kankam bunu ona soyledi.o da uc gun kadar beklememe ragmen benimle konusmadı.kankamda gidip ne diceksin demiş.o da hayır demiş.ertesi gun kankamle sevdigm cocuk yine konusmus.kankam uzuldugumu bildiginden artık seni sevmiyo dmis.sevdigm cocugunda biraz suratı dusmus ve hmm sevmiyomu artık demis.kankamında acelesi varmıs ve hayir deyip gitmis.

bir erkek neden boyle yapar.birazda utangac sanirim.kankalarimin yanında hayır demis falan ama bir kankamla teke tek konusunca sevmiyo demesine biraz uzulmus.onuda cok seviyorum.ne yapmalıyımki?
onunla konusamam.ya sevmiyosa ve terslerse.ama icimede atamam,ya seviyorsa ve bunu aciga vuramıyorsa.
konusamamda,cunku acayip utangacim.tanidiklarimin yaninda cok cılgın,esprili,rahat olmama ragmen kalabalık onlerinde ve yeni insanların yaninda ki ozellikle sevdigm cocugun yanında cok utangac bir hal alıyorum.

acil destek,yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.tesekkurler.
diabloazul - avatarı
diabloazul
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012       Mesaj #9
diabloazul - avatarı
Kayıtlı Üye
Aşk konusunda kanka aracılık yaptımı durum bunun gibi sonuçlar çok normal. Erkeklere gelince bu durum ceylan kovalamış aslan hikayesine benzemiş. Dikkatini çektiysen bekle ve beklerken yaklaşması için fırsat yarat. Gelmezse başka ceylan bardır aklında uzak dur yoksa ana yemekten önce sıcak başlangıç menüsünde yer alırsın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Nasil soyleye bilirim ona ashik oldumu onu sevdimi ben ondan 5-6 yash var aramizda ama onu chok seviyorum o benim abim gibi ama bi shekilde lyazim soyleyim ama ishte bu chesaret bende yok lutfen bana yardim edebilirmisiniz onu indjitmeden onu kaybetmeden ona soyleye bileyim...Msn Sad