Arama

Aşık olduğumu veya onu sevdiğimi nasıl söyleyebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Aralık 2019 Gösterim: 61.664 Cevap: 45
yumusaksiyah - avatarı
yumusaksiyah
Ziyaretçi
7 Aralık 2012       Mesaj #11
yumusaksiyah - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce adam gibi türkçe yazmayı ogren ondan sonrada mektup yazmayı dene
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açıkcası anlattığının fake oldugunu düşünüyorum ama doğruysa çık yani bakma bugün sana deliler gibi aşıktır ama erkek yani sonucta hani kötü bişi olarak sölemiyorum ama genelde çogunuz öyle fazla beklemezsiniz sen napsam diye düşünene kadar gidicek çocuk
Sponsorlu Bağlantılar
isyankar007 - avatarı
isyankar007
Ziyaretçi
6 Mart 2013       Mesaj #13
isyankar007 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bn 13 yaşındayım sevdiğim çocukta 13 yaşında ...aynı dershanedeyiz onu seviyorum ama sölemeye korkuyorum çünkü onun bna o gözle bakmadığını düşünüyorum.ve sölemememin 2. bi sebebi ise yine derhaneden bir arkadaşımla çıkmış olması hemde 6 ay çıkmışlar.geçenlerde hoca bizi yanyana oturttu elim ayağım titriyodu onun yanına oturduğumdan sizce ne yapmalıyım sölemelimiyim çünkü aşkım her geçen gün büyüyo ona söleyemiyorum ama şimdi sölüyorum BUĞRA seni çok seviyorum...

sizi tanımıyorum ama kaderimiz aynı gerçekten.bende bi çocuğa aşırı derecede aşık oldum .ama sölesem onu kaybetmekten korkuyorum.. aynı sınıftayız.dersanelerimiz aynı ..hep birlikteyz yani.ama bana yaklaşmıyor..arkadaşlarım seni seviyor ve senden utandığı için yaklaşamıyor faln diolar ama ben inanmıyorum .çünkü o da bana o gözle bakmaz.eminim.. galiba ömrümüz boyunca hayalperest olucaz..zaten 1 sene sonra yani 8.sınıfın sonunda blki onu bi daha göremicem .. o yüzden yani vizdan azabı çekmemek için bence sevdiklerimizden yavaş yavaş soğumaya çalışalım...biliyorum hiç kolay değil ama vicdan azabı çekmemek için herşey...
ROSE - avatarı
ROSE
Ziyaretçi
29 Mart 2013       Mesaj #14
ROSE - avatarı
Ziyaretçi
için içini kemiriceyine gidib açılırsan daha ıyıolur.sonucunda ya sevgili olucaksınız yada olmuycaksınız.bişey kaybetmıyceksin bence en iyi gidib açılsan daha iyi olur kardeşimMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bir kıza aşık olduğumu nasıl söyleyebilirim

öncelikle kıza sürekli bak ama belli etmemeye çalış eqer kızı okadar seviyorsan espiri yap çünkü kızlar espiri yapan erkeklerden hoşlanır ona hediye alabilirsin çiçek de olabilir kolyede hangisini seçersen ama bence çiçek daha uygun hoş sözler söyle adının baş harflerinden şiir yap birlkte gezmeye davet et onun haberi olmadan korumaya çalış sürekli takpte ol kıskandırmaya çalışma kıskan ama fazla degil kızların yarısı kıskanan erkeklerden hoşlanır yarısı kıskanmayandan 2 nin ortasını bul ve son olarak cesaretini topla bir kagıda şiir yaz adını bir yere kazı kalp şeklinde çiçekler hazırla ve onu çok sevdigini söyle erkek dedign kişi cesaretli olmalı eger cesaretini toplayamazsan çıktıgınızdada bir anlamı kalmaz Msn Wink bukadar basit olay cesaretnde ve aşkındaa bitiyor iyi qclr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar ben 15 yaşında bir kızım ve birisinden hoşlandım ondan hoşlandığımı arkadaşım söylerse ters durumlar olabilirmi
lütfen yardım edin

Olur tabi. sen rahat davran sevdigini belli et ama söyleme zaten türk erkekleri direk teklif atar böyle durumlardaMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona iyi davran sevdiğine utanmasın senin sevdiğin kişiye sen utanmadan çıkma teklifi et
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kalbinin sesini dinle ... Gerçeklerden kaçamassın Msn Happy
mex - avatarı
mex
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2013       Mesaj #19
mex - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nisnacraca adlı kullanıcıdan alıntı

Bu kiza yaz tatilinde asik oldum ve babasi ögretmenim , ilk basta bana cok basit geldi ama sonra faceden ekledim biraz yazisdik . Cok göz göze geliyoruz ONA COK ASIGIM o bana asikmidir ? Msn Sad

Bence Özgürce Açıkla Seni seviyorum dei
Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN LİSEDEYİM HOŞLANDIGIM Bİ KIZ VARDI EN BAŞTA ARKADAŞ OLDUM SONRADAN YANINDA ESPİRİ YAPARAK ONU HEP GÜLDÜRDÜM KÖTÜ ANLARINDA HEP YANINDA OLDUM HEP GEZDİRDİM SONRADAN ONU SEVDİĞİİ SÖYLEDEİM BENDN1 HAFTA KADAR ZAMAN İSTEDİ VE SONRADAN SENDEN HOŞLANMAYA BAŞLADIM DEDİ VE ŞUAN ÇIKIYORUZ Msn Grin