Arama

Aşık olduğumu veya onu sevdiğimi nasıl söyleyebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Aralık 2019 Gösterim: 61.778 Cevap: 45
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2015       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ONCELİKLE SAKİN OLUN HEYECAN CİDDEN KÖTÜ SONUÇLAR DOĞURABİLİYOR.SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEDİĞİ İÇİN SÖYLEYİN , SÖYLEYİN DERKEN KARŞISINA GEÇİP ÖKÜZ GİBİ SENİ SEVİYORUM BENİMLE ÇIKARMISIN DEİL.Bİ KAHVE,ÇAY İÇİN BERABER GÖZÜNÜN İÇİNE BAKIN EYER PARLIYORSA HEMEN AÇILIN YOK NORMAL DİYORSANIZ BİRAZ DAHA ONU BU KONUYA HAZIRLAYIN.HESABI KIZA ODETMEYİN TABİ Msn Happy KARDEŞİM FELAN DİYORSA ÜMİT KESİN...
Sponsorlu Bağlantılar
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2016       Mesaj #32
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

beyler bayanlar ben birisinden hoslanıyorum ama cok konusabılen bırısı degılım.
Ama kızla muhabbetımız var hatta baya ıyı guzel seyler ayrılırken öpüyor (yanaktan) ama kanka fln dıyor ben anlamadım .

Sponsorlu Bağlantılar
Sizce durum ne ?

Bayanın başka sevdiği yada sizi yakın bir dost,arkadaş olarak görüyor olabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2016       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben de birini seviyodum ve ona bi arkadaşım gidip söyledi o beni sevmiyormuş ve o kadar kalbim kırıldı ki bakın bence bekleyin o sizi seviyosa zaten gelip kendisi söyler en azından hem siz hem o üzülmemiş olursunuz onu seviyosanız ve ona kıyamıyosanız üstüne çok gitmeyin sizden daha da çok soğuyabilir aşık olduysanız bunu değiştiremezsiniz ama siz bi insansınız ve bunu çok acı çekseniz de unutabilirsiniz güçlü olun yeter beni dinleyin lütfen çünkü eğer sizi sevmiyorsa çok acı çekceksiniz onu hiç unutamıcaksınız ve herşey daha da kötü olucak kalbiniz paramparça olucak ve onu hayatınızdan asla çıkaramıcaksınız ben bu hataya düştüm siz düşmessiniz umarım ve beni lütfen dinleyin lütfen sizin motivasyonunuzu düşürmek istemem ama en doğrusu bu yapçağınız başka bişey yok eğer ben üzülmem diyip yaparsanız sadece kendinizi düşünmüş olursunuz ve onu üzersiniz ve aşık olduğunuz bi adamı üzmek istemessiniz demi ... neyse kısacası lütfen bekleyin zaman kalbin ilacıdır bekleyin Msn Happy ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2017       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Direk git yanına ve biraz konuşabilir miyiz de
sonra ona içimde kalmasın diye söyleyeyim dedim de
senden gerçekten hoşlanıyorum
sadece bilmeni istedim de ve oradan usulca uzaklaş
simanur - avatarı
simanur
Onaysız
16 Nisan 2017       Mesaj #35
simanur - avatarı
Onaysız
bence sen kendin söyle bide tek olduğunda söyle
raciun - avatarı
raciun
Onaysız
10 Mayıs 2017       Mesaj #36
raciun - avatarı
Onaysız
Bence konus dunyaya bi kere gelirsen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2017       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence şansını bi yine de dene ona onu sevdiğini çok hızlı söyle ve bana net bir cvp ver de biraz sert davran o da cevabını verir eğer hayır derse üzülme bence onu bir kenera at gitsin sana erkek mi yok (ben kızım)
SuPPa® - avatarı
SuPPa®
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2017       Mesaj #38
SuPPa® - avatarı
Kayıtlı Üye
Ona karşı hareketlerin zaten senin onu sevdiğini anlatır. (Eğer cidden seviyorsan.) Msn Happy
"Adem elmanda düğümlenir sözcükler."
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2017       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıştıra alıştıra mesela bir yemeğe çıkar orada söyle anlamlı sözlerle söyle ki onun gönlünde anlamlı bir yer edinesin belki şuan çok geç yazıyorumdur bilmiyorum tarihine bakmadım.Ama burdan sevdiğini söylemek isteyen arkadaşlarımıza sesleniyorum.ARKADAŞ SEVİYORSAN GİT KONUŞ KABUL ETMEZSE NASİP DEĞİL EDERSE KISMETİNDİR.Biliyorum bu o kadar kolay değil ama bi anda dökülsün o iki kelimeMsn ConfusedENİ SEVİYORUM.Hiç boşuna evde prova yapma!normalde ne isen onun yanında da o ol.Belki oda seni seviyorsa bunun için seviyordur.Kim bilir.Neyse kısa keseyim.Yani ben SEVİYORSAN GİT KONUŞ diyenlerin tarafındayım.Öyle gizli gizli olmaz bu işler.Hadi EYW.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
tutibino - avatarı
tutibino
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2017       Mesaj #40
tutibino - avatarı
Kayıtlı Üye
ben hep insanların duygularını yazarak çok daha iyi ifade ettiğini düşünmüşümdür sen de deneyebilirsin Msn Happy
Calm down , look strong, with their weapons and beat your enemies !