Arama

CS sourcede servere giremiyorum, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ekim 2019 Gösterim: 2.276 Cevap: 1
AhmetBurak - avatarı
AhmetBurak
Onaysız
31 Ağustos 2018       Mesaj #1
AhmetBurak - avatarı
Onaysız
Arkadaşlar ben cs sourceyi yükledi son sürüm ama serverde eski sürüm hatası veriyo sürümüde kontrol ettim ama son sürüm yardım ederseniz sevinirim Msn HappyMsn HappyMsn Happy
EN İYİ CEVABI Intersect verdi
Öncelikle denemeni önereceğim şeyler şunlar:
  • Ekran ayarını D3D yapıp girmeyi dene.
  • Connect... şeklinde giriş yapıyorsan, sunucuyu ''Find Server" bölümünden bulup girmeyi dene.
  • Eğer hala sorun yaşıyorsan ve oyunu Steam üzerinden oynuyorsan kütüphanede oyun dosyalarını taratmalısın, muhtemelen eksik dosyalar olduğunu göreceksin.
  • Eğer oyunu NonSteam olarak oynuyorsan internet üzerinden tüm yeni patchleri indirip kurmalısın. Yeni patchler olmadıkça bir çok sorunla karşılaşmaya devam edersin.

Buradan beklemeyin. Crack, serial gibi korsan eklerde olduğu gibi Patch dosyaları da MsXLabs.org üzerinden paylaşılamaz!
Sponsorlu Bağlantılar
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
3 Ekim 2019       Mesaj #2
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öncelikle denemeni önereceğim şeyler şunlar:
  • Ekran ayarını D3D yapıp girmeyi dene.
  • Connect... şeklinde giriş yapıyorsan, sunucuyu ''Find Server" bölümünden bulup girmeyi dene.
  • Eğer hala sorun yaşıyorsan ve oyunu Steam üzerinden oynuyorsan kütüphanede oyun dosyalarını taratmalısın, muhtemelen eksik dosyalar olduğunu göreceksin.
  • Eğer oyunu NonSteam olarak oynuyorsan internet üzerinden tüm yeni patchleri indirip kurmalısın. Yeni patchler olmadıkça bir çok sorunla karşılaşmaya devam edersin.

Buradan beklemeyin. Crack, serial gibi korsan eklerde olduğu gibi Patch dosyaları da MsXLabs.org üzerinden paylaşılamaz!
Sponsorlu Bağlantılar
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.