Arama

ZapMessenger

Güncelleme: 4 Temmuz 2012 Gösterim: 99.982 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN'den Kurtulun!

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger'ı sıfırdan kurmakta zorlanıyor musunuz? Bilgisayarınızdaki eski sürüm Messenger'ları ZapMessenger ile temizleyin. Microsoft'un Messenger türevlerini bilgisayardan kaldırmak bazen tam bir karın ağrısına dönüşebiliyor. Dolayısıyla tertemiz bir kurulum yapmak imkansız hale geliyor.

Windows Live Messenger'ın uyumlu bir sürümünü kurmaya çalışırken "Bilgisayarınızda daha yeni bir sürüm var" gibi uyarılar almaktan sıkıldıysanız, Zap Messenger'ı deneyin. Sisteminizde bulunan MSN Messenger, Windows Live Messenger ya da Windows Messenger uygulamalarını kökünden temizleyen program, portatif olarak USB'den de kullanılabiliyor ve çalışmak için Microsoft .net Framework 2.0 gerektiriyor.

Not:
Proğramı çalıştırdıktan sonra starta basarsanız direk silme işlemi yapmaktadır...

ZapMessenger indirme bağlantıları:

1. ZapMessenger
2. Download ZapMessenger 1.0.0 - A one-step tool for removing MSN Messenger and Windows

Microsoft .net Framework 2.0 indirmek için tıklayınız...

Eğer Windows İnstaller hakkında bir hata alır iseniz lütfen aşağıdaki ilgili olan linki tıklayın indirin...

Windows Installer 3.0

Windows Installer 2.0

Windows Installer 3.1

Windows Installer 4.5

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

zap messenger

MESENGER KALKMIYOR
Sponsorlu Bağlantılar
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
12 Eylül 2009       Mesaj #3
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

MESENGER KALKMIYOR

Bilgisayarınızdan bir dosya sildiğiniz zaman bu tamamen harddiskinizden silinmez. Veri kurtarma programlarını kullanarak bu dosyayı geri döndürme şansınız vardır...

Devamı İçin TIKLAYINIZ
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav arkadaşlar çıldıracam ya şu zap messengeri indiremedim link direkt youtube bağlıyor yardımcı olun
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
17 Eylül 2009       Mesaj #5
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yav arkadaşlar çıldıracam ya şu zap messengeri indiremedim link direkt youtube bağlıyor yardımcı olun

Yeni indirme bağlantıları eklendi:

1.
ZapMessenger
2. Download ZapMessenger 1.0.0 - A one-step tool for removing MSN Messenger and Windows
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bunu yapacağınız tek şey indirdiniz ve .exe programına(Zap messenger)tıkladınız ve açıldı start düğmesine bastığnızda ''This may take few minutes=Bu işlem birkaç dakika sürebilir''yazıyor ve sonrada siliniyor.
jonjon452 - avatarı
jonjon452
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #7
jonjon452 - avatarı
Ziyaretçi
kardes tam 3 saattır kafa patlatıyordum su msn yı sılmek ıcın denetım masasından sıldım sonra dıer sılme programlarıyla sıldım hep yenı bır tane yuklemek ıstedıgımde zaten yuklu dıordu....kafayı yedım nasıl kaldırcam bu msnyı dıe...cok sagooolll verdıgın zap messenger cok ısıme yaradı ne var ne yoksa sıldı....EMEGINE SAGGLIIK
lilifee - avatarı
lilifee
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #8
lilifee - avatarı
Ziyaretçi
Tek Tarafli kamera sorun bendede var arkadaslar,Tüm söylenenleri uyguladim herseyi tafsiye ettiniz program ile sildim ve burdan vermis oldunuz msn linkinden msni yukledim ve kurdum ama msni acmiyor hata kodu 8007007e.

bu sorunu nasil cözebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben indirdim denedim de bir sorun programı kullanmamı engelleyip kapatıyor, msn yi yüklemeye çalıştığımda da aynısı oluyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende indirdim fakat this may take a few munites yazıyor ve öyle kalıyor ne yapmalıyım :/