Arama

Sigara kullanıyor musunuz? - Sayfa 4

Anket Sigara Kullanıyor musunuz?

Hayır

145 Oy
64.16%
Arada

19 Oy
8.41%
Evet

62 Oy
27.43%
Güncelleme: 2 Haziran 2013 Gösterim: 14.370 Cevap: 84
A.Arda - avatarı
A.Arda
VIP VIP Üye
30 Ağustos 2008       Mesaj #31
A.Arda - avatarı
VIP VIP Üye
Hayır.. Hayatım boyunca içtiğim toplam sigara sayısı ya 8 ya da 9 yarım paket bile etmiyo yani..Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #32
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
ArkdaşLar anlıyorum siz bana iyi niyetinizle sigarayı bırak diyorsunuz.. Ama sizin de babanız 2 yıl işsiz kalıp siz daha 5 yaşındayken annenizi dövseydi , bu yaşınıza gelmenize rağmen hala sadece ona 1 yumruk atıp 10 yumruk yeseydiniz , açlıktan nefesiniz kokupta kirada otursaydınız sigara içerdiniz emin olun.. Bu yaşımda dedemin aldığı evde oturmak , Anadolu Lisesi ' ni kazanmak kolay değil. Hiç değilse aklı başımda it kopuk değilim.. Okuyumayı kafdama koydum ; mühendis olacağım.. Hiç değilse yaşıyorum ve ayaklarımın üzerinde durabiliyorum.. Sigara nedir ki .!
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008       Mesaj #33
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
SeRCaX adlı kullanıcıdan alıntı

ArkdaşLar anlıyorum siz bana iyi niyetinizle sigarayı bırak diyorsunuz.. Ama sizin de babanız 2 yıl işsiz kalıp siz daha 5 yaşındayken annenizi dövseydi , bu yaşınıza gelmenize rağmen hala sadece ona 1 yumruk atıp 10 yumruk yeseydiniz , açlıktan nefesiniz kokupta kirada otursaydınız sigara içerdiniz emin olun.. Bu yaşımda dedemin aldığı evde oturmak , Anadolu Lisesi ' ni kazanmak kolay değil. Hiç değilse aklı başımda it kopuk değilim.. Okuyumayı kafdama koydum ; mühendis olacağım.. Hiç değilse yaşıyorum ve ayaklarımın üzerinde durabiliyorum.. Sigara nedir ki .!

Sigaranın rolünü öğrenebilirmiyim bu konuda?
+ Bir tane yararı olmayan bişeyden bahsediyoruz... Gerisi boş laf...
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #34
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
nargileyi tercih ediorum Msn Inlove
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #35
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Yararı olmadığını biliyorum ; zaten ayda en fazla 2 tane... Sıkıntımı aldığını düşünüyorum kendimce .. kendimi avutuyorum kısaca..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır aslaa katiyn hiç bir zmnn Msn GrinMsn Grin
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #37
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
ilk önce özel hayata saygı .!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2008       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YeşilaycıyımMsn Happy yeterli bir cevap benceMsn HappyEtrafımda sigara kullanan kimse yok olmasını da hiç istememMsn Yn
king nothing - avatarı
king nothing
Ziyaretçi
31 Ağustos 2008       Mesaj #39
king nothing - avatarı
Ziyaretçi
herkezın bence bırbırınden farkı yok sen su sekılde hayattan yara aldın ben baska bır sekılde belkı senden benden daha cok acı ceken ınsanlar olabılır ama benım sıgara ıcme sebebım degıl bunlar cunku dunya ustume gelse bılsem deprem olacak ben sıgarayı sadece keyıf ıcın ıcerım bahanelere sıgınmam bırakmak ısrtesem bırakırım bırakmak ıstemesesem bırakmam yanlıs anlamada sucu hep yasadıgın hayata atar ınsan cunku kolayına kacmak olur bu en ıyısı durust olmak bence.
abrakadabra_xy - avatarı
abrakadabra_xy
Ziyaretçi
1 Eylül 2008       Mesaj #40
abrakadabra_xy - avatarı
Ziyaretçi
içiyorum ve şimdilik mutluyumMsn Grin