Arama

MSN Runtime Error hatası nedir, nasıl çözümlenir?

Güncelleme: 17 Ekim 2013 Gösterim: 7.815 Cevap: 15
thuran - avatarı
thuran
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #1
thuran - avatarı
Ziyaretçi
XP Service pack 3 kullanıyorum... Pc yi kurduğumdan beri calışan Windows Live Messeneger 2009 aşağıda ki hataları veermeye başladı yeniden kurdum yine hatayı verdi... Ne yapabilirim...

Sponsorlu Bağlantılar
msn1x

msn22

dünde yazmıstım ama silinmiş neden silindiği konusunda bişeyde yazmamıssınız araştırmıstım oysa sitede aynı sorunu bulamadım....
BurakILHAN - avatarı
BurakILHAN
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #2
BurakILHAN - avatarı
Ziyaretçi
Ben de service pack 3 kullanıcısıyım. Normalde sorunsuz kullandığım WLM 2009, dün sabahtan itibaren bu hatayı vermeye başladı.

Sponsorlu Bağlantılar
Tek olmadığıma sevindim fakat bir türlü çözüm bulamamış olmak sinirlerimi bozuyor...

Silip yeniden yüklemek bir işe yaramadı. WLM değil de Windows bazlı bir sorun gibi geliyor...
thuran - avatarı
thuran
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #3
thuran - avatarı
Ziyaretçi
bencede öyle bir sorun gibi ama işin uzmanları burda nede olsa... ben hatta orda yazan "msvcr80.dll" dosyasını hem system 32 ye hemde WLM dizinine attım işe yaramadı...
BurakILHAN - avatarı
BurakILHAN
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #4
BurakILHAN - avatarı
Ziyaretçi
Format attığımdan beri güncelleştirmelerim kapalıydı. Açtım şimdi, bakalım xp güncelleştirmelerinin ardından hata devam edecek mi...
thuran - avatarı
thuran
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #5
thuran - avatarı
Ziyaretçi
tamam merakla beklilyorum cevabını... bende msn sık kullanmıorum ama lazım oluncada çalışmıyor.... ayrıca araştırdım firemework falan yükledim ama olmadı...
medles - avatarı
medles
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #6
medles - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar sorun tarafımdan biraz önce çözüldü...Dikkat ederseniz bu hata MSN PLUS 5 çıktından sonra gelmeye başladı hem w7 de hem xp ne yaparsaka olmadı. çünki plus ı kaldırmadık... msn plus ı kaldırın sorun düzeliyor...az önce ben öle yaptım...
BurakILHAN - avatarı
BurakILHAN
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #7
BurakILHAN - avatarı
Ziyaretçi
Helal be medles... Çok sağol..
thuran - avatarı
thuran
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #8
thuran - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler meddles kardeş aynen dediğin gibi halloldu... sanırım bu problemle karşılaşan herkes bu safyayı bulup sorunu halledecek sayende....
bonjurefatih - avatarı
bonjurefatih
Ziyaretçi
3 Mart 2011       Mesaj #9
bonjurefatih - avatarı
Ziyaretçi
benimde aynı sorun vardı "medles" arkadaşın dediği gibi MSN PLUS 5 sildim ve sorun düzeldi. Burdan tşk ediyorum bende...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorunu çözmek için denetimmasası>program ekle kaldır>messenger plus 5 i kaldırın ve sorun çözüldü