Arama

Outlook Kullanarak Hotmail Hesabını Görüntüleyenler... - Sayfa 2

Güncelleme: 1 Şubat 2010 Gösterim: 18.636 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam autloka ekledi ama klasörlerimi göremiyorum bunları nasıl ayarlayacaz
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Eylül 2009       Mesaj #12
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
levoank adlı kullanıcıdan alıntı

yükledim ordaki yazılı programı outlook un içine sıştı acılıo outlook kapanıo tekrar kaldırdım o programı buseferde outlook u acınca hata mesajı verio ne biçim iş bu
Çözümü varmı arkadaslar

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

tamam autloka ekledi ama klasörlerimi göremiyorum bunları nasıl ayarlayacaz

Maalesef bu sorunları ben de yaşadım. Office 2003 ve Office 2007 sürümlerini denememe rağmen klasörler eşitlenirken Outlook yeniden başlıyor. Bir çözüm bulduğumda paylaşacağım.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Eylül 2009       Mesaj #13
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Şu an sunabileceğim öneri Windows Live Hotmail gelen ve giden kutunuzdaki tüm e-postaları yedekleyip silmeniz. Boş bir posta kutunuz olduğunda Outlook hata vermiyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben böyle çözdüm....

1.Outlook programında, Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra E-posta Hesapları’nı tıklatın.
2.Yeni e-posta hesabı ekle’yi ve sonra İleri’yi tıklatın.
3.POP3’ü ve İleri’yi tıklatın.
4.Aşağıdaki bilgileri girin:
•Kullanıcı Bilgileri altında, adınızı ve Windows Live Hotmail e-posta adresinizi yazın.
•Sunucu Bilgileri altında, Gelen posta sunucusu (POP3) kutusuna pop3.live.com yazın.
•Sunucu Bilgileri altında, Giden posta sunucusu (POP3) kutusuna smtp.live.com yazın.
•Oturum Açma Bilgileri altında, Kullanıcı Adı kutusuna tam Windows Live Hotmail e-posta adresinizi yazın.
•Parola kutusuna, Windows Live Hotmail e-posta adresinizin parolasını girin.
•Bilgisayara erişen tek kişi siz değilseniz Parolayı anımsa onay kutusunu temizleyin. Güvenli Parola Doğrulaması (SPA) kullanarak oturum aç onay kutusunun seçili olmadığından emin olun.
5.Diğer ayarlar’ı tıklatın.
6.Giden Sunucusu sekmesinde, Giden sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerekiyor ve Gelen posta sunucumla aynı ayarları kullan seçeneklerinin seçili olduğundan emin olun.
7.Gelişmiş sekmesinde, Sunucu Bağlantı Noktası Numaraları’nın altında, aşağıdaki bilgileri girin ve Tamam’ı tıklatın:
•Gelen sunucu (POP3) kutusuna 995 yazın.
•Giden sunucu (SMTP) kutusuna 25 yazın.
•Hem Gelen sunucusu (POP3) hem de Giden sunucusu (SMTP) altında, Bu sunucu şifreli bir bağlantı (SSL) gerektirir onay kutusunu seçin.
8.İleri’yi ve ardından Son’u tıklatın.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Eylül 2009       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Ben böyle çözdüm....

1.Outlook programında, Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra E-posta Hesapları’nı tıklatın.
•Kullanıcı Bilgileri altında, adınızı ve Windows Live Hotmail e-posta adresinizi yazın.
•Sunucu Bilgileri altında, Gelen posta sunucusu (POP3) kutusuna pop3.live.com yazın.
•Sunucu Bilgileri altında, Giden posta sunucusu (POP3) kutusuna smtp.live.com yazın.
•Oturum Açma Bilgileri altında, Kullanıcı Adı kutusuna tam Windows Live Hotmail e-posta adresinizi yazın.
•Bilgisayara erişen tek kişi siz değilseniz Parolayı anımsa onay kutusunu temizleyin. Güvenli Parola Doğrulaması (SPA) kullanarak oturum aç onay kutusunun seçili olmadığından emin olun.
6.Giden Sunucusu sekmesinde, Giden sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerekiyor ve Gelen posta sunucumla aynı ayarları kullan seçeneklerinin seçili olduğundan emin olun.
7.Gelişmiş sekmesinde, Sunucu Bağlantı Noktası Numaraları’nın altında, aşağıdaki bilgileri girin ve Tamam’ı tıklatın:
•Hem Gelen sunucusu (POP3) hem de Giden sunucusu (SMTP) altında, Bu sunucu şifreli bir bağlantı (SSL) gerektirir onay kutusunu seçin.

Evet, bu yöntem çalışıyor. Bilgi için teşekkürler.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Eylül 2009       Mesaj #16
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Yukarıdaki adımları izleyip Outlook'ta Hotmail ayarlarınızı yaptıktan sonra e-posta göndermende sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için hesap ayarlarında Diğer Ayarlar ... > Gelişmiş bölümünde "Aşağıdaki şifreli bağlantı türünü kullan: " ayarı için "TLS"'yi seçiniz.
ezid - avatarı
ezid
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #17
ezid - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Ben böyle çözdüm....

cok teşekkürler işe yaradı.
HackerInside - avatarı
HackerInside
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #18
HackerInside - avatarı
Ziyaretçi
Alternatives to DAV if you use Entourage güncellemelerini yaptım, bilgilendirme için tşk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım Office Outlook Connector 12.1 surumde hata var 12.0 bulabılırsen duzelır bende arıyorum ama bulamıyorum ******* kaldırmıs eskı surumunu outlook u da eskı halıne geıtrmen ıcın su yolu ızle
1. Başlattan Çalıştıra gelin ve Regedit yazın. Enter tuşuna basın.

2. Kayıt defterinde şu yolu izleyin:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Messaging Subsystem

3. Windows Messaging (Subsystem) altındaki Profiles sağ tuşla tıklayın ve sil seçin

4. Microsoft Outlook programını çalıştırmayı deneyin.
sorun duzelır kolay gelsın
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Şubat 2010       Mesaj #20
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Outlook - Hotmail ile e-posta göndermede sorun yaşayanlar SMTP portunu 25'ten 587'ye değiştirmeyi denesinler.