Arama

Messenger'da kişiler eklenmiş görünmüyor...

Güncelleme: 28 Ekim 2012 Gösterim: 47.850 Cevap: 80
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Aralık 2009       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Birkaç aydır üyelerimiz tarafından sıkça sorulan bir soru.

Sponsorlu Bağlantılar
"Arkadaşımla birbirimizi kişi listelerimize eklemiş olmamıza rağmen 'Gizlilik' bölümünde 'Sil' seçeneği aktif. Sebebi nedir?"

Windows Live Messenger hizmetinde genel bir sorun olduğunu düşünmekteyiz. Henüz Microsoft ya da başka bir kaynak tarafından bu durum doğrulanmadı ancak hemen herkeste bu problem söz konusu. Daha fazla bilgi edindiğimizde sizlerle paylaşacağız...

Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
eXeLLanC - avatarı
eXeLLanC
Ziyaretçi
25 Aralık 2009       Mesaj #2
eXeLLanC - avatarı
Ziyaretçi
evet maalesef bu sorunu bende yaşamaktayım. En kısa zamanda umarım bir açıklama yapılır...
Sponsorlu Bağlantılar
DistinguisheD - avatarı
DistinguisheD
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #3
DistinguisheD - avatarı
Ziyaretçi
Aynı Sorun bendede var Msn Confused

Bugün Farkettimde Öyle 2-3 Arkadaşım Msnden Beni Ekledi
Ama Bana Teklif Gelmedi Msndede Görünmüyorlardı
Daha Sonra Ekrana Konuşma Penceresi Geldi. Orda Bu Kişiyi Listenize Eklemek İçin Tıklayın Yazıyordu..
Ekleyen Bana Yazmazsa Benim Haber Olmuyor Yani

Neyse bekleyelim görelim

Teşekkürler..
DistinguisheD - avatarı
DistinguisheD
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #4
DistinguisheD - avatarı
Ziyaretçi
araçlar > şeçenekler > gizlilik bölümünde
başkaları beni kişi listelerine eklediklerinde beni uyar yazan yere işareti koyulu olsun sorun kalmıyor. ben çözdüm kendi sorunumu

kolay gelsin..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Aralık 2009       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
DistinguisheD adlı kullanıcıdan alıntı

araçlar > şeçenekler > gizlilik bölümünde
başkaları beni kişi listelerine eklediklerinde beni uyar yazan yere işareti koyulu olsun sorun kalmıyor. ben çözdüm kendi sorunumu

kolay gelsin..

Varsayılan olarak bu seçenek zaten işaretli oluyor, üstteki "Yalnızca İzin Verilenler listemdeki kişiler durumumu görüntüleyebilir ve bana ileti gönderebilir" seçeneği işaretli olduğunda.
DistinguisheD - avatarı
DistinguisheD
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #6
DistinguisheD - avatarı
Ziyaretçi
ßende İşaretli Değildi. Arkadaşım Söyledi Bende Onayladım Şuan Bir Sorunum Yok.
Ama Bu konununda Takipçisiyim Msn Happy
Kolay Gelsn..
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #7
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Sorun Halen Devam Ediyor...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Ocak 2010       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Microsoft adlı kullanıcıdan alıntı

Sorun Halen Devam Ediyor...

Microsoft bilinçli bir değişiklik de yapmış olabilir. Bu kadar zaman geçmesine rağmen durum geçerliliğini koruduğu için Gizlilik ayarlarıyla ilgili bir uygulama olma ihtimali yüksek görünüyor...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msn sanırım artık silenleri görmemizi istemiyor. Belli bir tarihten itibaren (tarih tam ne bilmiyorum ama 2-3 aydır sanırım) eklediğimiz insanlarda " sil " butonu direk aktifken, eskiden eklediklerimizde hiçbir şekilde aktif olmuyor. (silseler bile!!) Konuyu windows supporta mail atarak sordum. ve saçma sapan cevap aldım. Msn de silenleri ve bloklayanları görmek mümkün değilmiş, ama bir insan bir ara sürekli onlineken artık hep offline sa onun beni engellediğini anlayabilirmişim. Hay Allahım Yarabbim. Ben de silenleri yıllardır görebiliyoruz, bu yeni mi diye cevap yazdım, bakalım.

Bu arada sizde de oldu mu bilmiyorum. Dedim ya yeni eklenen insanlarda " sil" sürekli aktif diye. Geçen hafta bir gün bakarken aktif değildi "sil" butonu. ki bu insan listesinde olduğumdan emin olduğum biri =) ama ertesi gün gene aynı şey devam etti. Windowsta oynuyor kafasına göre galiba, tam bir açıklama gerekmez mi anlamıyorum.

Ve silenleri görmemizde ne gibi bir sakınca var bunun privacyle ne alakası var, adam silmiş işte. ah bir anlasam.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende mail attım ve aynı şekilde saçma sapan cevaplar aldım önce plus'ı kaldır diye başladılar.sanırım bizim gördüğümüzden onların haberi yoktu ve kendilerinden kaynaklı bir sorun olduğuna hala inanmamaktalar buna inanırlarsa çözüm bulcaklarınada eminim