Arama

Astroloji - Fallar - Başak - Tek Mesaj #99

KENCISii - avatarı
KENCISii
Ziyaretçi
19 Nisan 2008       Mesaj #99
KENCISii - avatarı
Ziyaretçi
Basak YBasak
TBasak
Başak - Cumartesi , 19.04.2008
burcOzellik

Sevgili Başaklar 20 Mayıs tarihine kadar devam edecek Güneş Boğa burcu sürecine adım atmış durumdasınız. Bu enerjinin siz Başaklar için anlamı düşüncelerinizi belirli bir amaç çerçevesi içinde sabitleyerek başarılı olmak adına çaba sarfetmektir. Bildiğiniz gibi birçok kardeşimiz için bu dönem gerek okullarını bitirmek gerekse öğrenci seçme sınavı için yoğun bir şekilde çalışmak anlamı taşıyor. Çünkü yaşamları açısından bu son derece önemli. İşte sizler Güneşin bu konsantrasyon sağlayıcı Boğa burcu sürecinde kendinizi hırsla ve azimle çalışmaya yönlendirirseniz başarıyı yakalamanız mümkün olabilir. Kimileriniz için bu dönem maddi ve manevi anlamda kazanç sağlamak için yurtdışını düşünmek anlamı taşıyabilir. insan ekmeğini kazanabilmek için tabi ki alternatif yollar ve alanlar denemek isteyebilir. Fakat Boğa burcu süreci yolculuklar ve radikal kararlar verebilmek açısından etkili değildir. Kişi güvenliğini yuvasında veya aşina olduğu ortamlarda sürdürmeyi, oluşturmayı daha fazla tercih edecektir. Fakat çok önemli bir etkisi vardır. Bu süreçte güvencenizi sağlamlaştırmak adına şu andaki pozisyonunuzu güçlendirmek için çaba sarfedeceğiniz aşikardır. Ayrıca bu süreçte kişi, dinlenmek, gücünüz toplamak ve inandığı tüm değerlerine sahip çıkmaktan hoşlanır. Onu aşırı uçlarda hareket ederken görmek mümkün değildir. Risk almak istemediğiniz için, bastığınız her adıma son derece dikkat edebilirsiniz. Kaldı ki bir Başak için plansızca hareket etmek ölüm gibi bir şeydir. Ben bu dönemde sizlerin çalışkanlığınız, pratikliğiniz ve verimliliğinizle, içinde bulunduğunuz durumu güçlendirmek adına, çok çaba sarfedeceğinize ve başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum.

Akşam saatlerinde parasal konularda sıradışı ve orijinal fikirler içinde yeni çözüm yolları bulmaya gayret gösterebilirsiniz. Ayrıca ilişkinizle alakalı konularda kendinizi gözden geçirerek değişimde bulunmaya kararlı olabilirsiniz. Ani ilginç durumlar yaşayabilirsiniz. Saat 22:55 itibariyle Ay gezegeninin boşluğa girmesiyle daha sakin ve huzur bulmak adına dinlenmeye öncelik tanıyacağınız bir süreç başlayacaktır. Bu etki Pazar saat 11:00 de sona erecektir.