Arama

Astroloji - Fallar - Oğlak - Tek Mesaj #109

KENCISii - avatarı
KENCISii
Ziyaretçi
19 Nisan 2008       Mesaj #109
KENCISii - avatarı
Ziyaretçi
Oglak YOglak
TOglak
Oğlak - Cumartesi , 19.04.2008
burcOzellik

Sevgili Oğlaklar hayatın keyifli ve güzel taraflarını hissetmek, lüks ve haz veren duygularının tadına varmak her insanın arzuladığı bir durumdur. Kim mutsuz olmak ister ki? Ayrıca her insanın içinde ama az ama çok yaratıcılık içeren bir kuvvet bulunur. Önemli olan bunları dış dünyada ifade edebilmek ve insanlara gösterebilmektir. Aşk hayatınız da yine aynı şekilde yaşamın en güzel olgularından birisidir. Her insan zevk alacağı ve kendini rahat hissedeceği bir aşkı özler. 20 Mayıs tarihine kadar sürecek Güneş gezegeninin Boğa burcu süreci bütün bu saydığım konularda sizlerin yaşama katılması ve bütün bunları elde edebilmesi adına aceleci davranmadan, emin adımlar atmaya çalışacağı bir dönem anlamı taşıyabilir. Ne kadar yorgun olduğunuzu hissedebiliyorum, bunca zamandır emek sarfeden, acı tecrübelerden geçen ve hep sabretmek zorunda kalan Oğlaklar için bu enerji yaşadığınız ilişkiyi, aşkı, hayatı, sanatsal yaratıcılığı, tecrübelerinizi, çocuklarınızı kısaca yaşamı süzgeçten geçirerek neyin ne olduğunu gerçekçi bir bakış açısıyla ele alacağınız bir zaman dilimi olabilir. bu etki altında kimi burçlar sıkıntı duyarken sizin oldukça huzur ve keyif alacağınızı düşünüyorum. Çünkü siz daima sadık, değerlerine sahip çıkmasını bilen, dayanıklı kişilersiniz. İşte yaşam şimdi size yavaş yavaş olsa bile güzellikler tatmanız için fırsatlar vermeye başlıyor. Kimileriniz eskiye ait konuları geride bırakmayı başaracak, kimileriniz yeni bir ilişkide canlanacak, bazılarınız bir bebeğin sesinde eşine duyduğu aşkı büyütecek, bazılarınız ise sesiyle soluğuyla etrafındaki insanları mutlu etmeye çalışacak. Belki çarpıcı yeniliklerde bulunmayacaksınız ama içinde bulunduğunuz yapıyı sağlam ve dayanıklı hale getireceğinizi söylemek mümkün. Şimdi zayıf halkaları güçlüden ayırmanın, güçlüyü elde etmek için gerçekçi bakmanın zamanıdır.

Saat 22:55 itibariyle Ay gezegeni boşluğa gireceğinden Pazar günü saat 11:00 olana dek parasal konularda ve mesleki alanda sakin bir şekilde herşeyi gözden geçirmenin, haftaya daha iyi hazırlanmak adına planlar yapmanın zamanıdır. Benim önerim iyice dinlenmenizdir.