Arama

Astroloji - Fallar - Başak - Tek Mesaj #101

KENCISii - avatarı
KENCISii
Ziyaretçi
21 Nisan 2008       Mesaj #101
KENCISii - avatarı
Ziyaretçi
Basak YBasak
TBasak
Başak - Pazartesi , 21.04.2008
burcOzellik

Sevgili Başaklar başta eğitim hayatınız, yabancı ülkelerle alakalı yerleşme konuları, yayıncılıkla ilgili işleriniz, diplomatik temaslarınız, hukuk davalarınız, dış ticaretle ilgili girişimleriniz, bilgilenme ve kültürel etkinlikleriniz, dini ve inancınızla alakalı düşünceleriniz, araştırma ve keşfetme konularındaki çalışmalarınızı yakından ilgilendiren her mevzuda maddi ve manevi açıdan zenginleşmek, parasal anlamda kazancınızı çoğaltmak veya gelir elde etmek adına çaba sarfetmenizi destekleyen enerjilere sahip olacağınız bugün, aşırı temkinli davranmamalı, ince eleyip sık dokumamalı, aşırı titiz ve zor beğenmenin sonucu vakit kaybetmemelisiniz. Kaliteli olanı isteme güdünüz son derece yoğun olduğundan bir konuyu incelerken en ufak detayına kadar iner kimi zaman sırf bu yüzden bütünü gözden kaçırdığınız olmuştur. Kaldı ki Güneşin bu aralar bu yaşam alanında ve boğa burcunda seyrediyor oluşu, fazlasıyla temkinlilik veren bir enerjidir. Bir yandan kişisel yapınız, diğer yandan bu ağırlığı göz önüne alırsak ilerlemek mümkün olmadığı gibi, bu süreçte aynı noktada kalmanız mümkündür.

Oysaki astroloji ilmi size, potansiyel gücünüzü olumlu anlamda kullanmanız adına rehber olduğuna göre, bugünkü olumlu enerjiyi de arkanıza destek alarak daha hırslı, daha yenilikçi ve daha kazanmaya yönelik girişimlerde bulunursanız hem hakkınızı savunmanız, hem fikirlerinizi dış dünyada ifade etmeniz, hem de eğitim alanında kendinizi başarılı bir şekilde ifade etmeniz mümkün olacaktır. Metotlu çalışmaya özen göstermeli, püf noktalarına dikkat etmeli, çevrenize duvar örmemeli, iletişimde bulunmaktan asla vazgeçmemeli, sormalı, danışmalı, uzmanlardan yardım almalı ve herşeyden önemlisi kendinizden kesinlikle şüphe duymamalısınız. İşte o zaman bugünkü enerjiyi en olumlu şekilde değerlendirmiş olursunuz.