Arama

ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Mayıs 2008       Mesaj #69
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
SatanpisT adlı kullanıcıdan alıntı

Farklı uzantılar içinde geçerli mi bu?

Mesela benim mail uzantım @rock.com ile bitiyor ve denedim ama bir sonuç alamadım !

Alıntı
patts adlı kullanıcıdan alıntı

ben yükledim adresimi ve şifremi yazsam bile bişe açılmadı neden olabilir?

Alıntı
crazyexelans adlı kullanıcıdan alıntı

çok teşekürler gerçekden böyle bir yazılıma ihticımız vardı Msn Happy

fakat sorun var sanırım login olduğum halde kişi listelerinde hiç birşey çıkmıyo Msn Confused

Alıntı
denizevrim adlı kullanıcıdan alıntı

Tesekkur ederim de... 10 dakikadir ne hata var ne liste... Msn Happy oyle duruyor sadece... bu makinayi ispanyadan almistim ve windows ispanyolca bundan olabilir mi?

Alıntı
aNTiBiYoTiK adlı kullanıcıdan alıntı

programı indirdim adresimide yazıp oturum aç dedim ama bişe olmadı,sadece en alt kısımda sayılar falan çıktı.nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Alıntı
tlg adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,ben bu programı indirdim ama renkli bişeyler çıkmıyor.altta bazı yazılar çıktı o kadar msn listemdekiler de çıkmadı.bu program nasıl çalışıyor.yardımcı olurmusunuz.

Yukarıdaki sorunların Windows Live parolalarındaki desteklenmeyen karakterlerden kaynaklandığını farkettim. Eğer yukarıdaki gibi şikayetiniz varsa, http://account.live.com adresinden parolanızı değiştirdikten sonra bu programlarda (ilk yazıda verilen alternatif kişi listesi yöneticisi programında da durum aynı) oturum açmayı deneyin. Ben öyle yaptım, sadece rakamlardan oluşan bir parola belirledim, oturum açılabildi. Ancak bu programla işinizi bitirdikten sonra tekrar noktalama işaretleri de kullanarak kuvvetli bir parola seçmeyi unutmayın.