Arama

c0lin - avatarı
c0lin
Ziyaretçi
29 Haziran 2008       Mesaj #13
c0lin - avatarı
Ziyaretçi
Prince of Persia: The Fallen King duyuruldu |Nintendo DS

logoxu7

Ubisoft yaptığı açıklama ile NDS platformuna özel olarak geliştirilen aksiyon oyunu Prince of Persia: The Fallen King'i duyurdu. Yeni bir hikayeye sahip olacak oyunda Pers krallığını yok etmeye çalışan bir yaratığa karşı savaşacağız ve krallığı kurtaracağız. Magus adlı bir karakteri de yönetmemize izin verecek oyunda gelişmiş bir dövüş sistemi bulunacak. 2008'in sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen oyunun yayımlanan ilk ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

O zaman o konununda burda olması gerekmezmiydi diye sormadan edemiyorum Msn Dunno + içerik farklı...

Bu konuda sadece haberler olsun geriye kalan konu dışı mesajlar yada teşekkür mesajları silinecektir...

Teşekkürler

ben sadece söledim dikkate alsın arama yapsın babmında Msn Happy
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky'ın yeni ekran görüntüleri | 26.06.08
stalkerclearskylogo

GSC GameWorld, geliştirdiği FPS oyunu S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky'ın yeni ekran görüntülerini yayımladı. Koch Media'nın Deep Silver kolu tarafından dağıtılacak olan oyun 29 Ağustos 2008 tarihinde piyasaya sürülecek. İnternet üzerinden ise sadece Steam'den alınabilecek S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, ilk oyunun öncesinde yaşanan olayları anlatacak. Yapay zekanın geliştirileceği ve ilk oyundaki hataların giderileceği S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky'ın yeni ekran görüntülerine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Kaynak
Son düzenleyen c0lin; 29 Haziran 2008 01:04 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi