Arama

Gülben Ergen - Tek Mesaj #27

hülya__ - avatarı
hülya__
Ziyaretçi
14 Ağustos 2008       Mesaj #27
hülya__ - avatarı
Ziyaretçi
Ünlülerin Gülben Ergen hakkındaki düşünceleri:

..SEZEN AKSU..: ilk günden bu yana onun destekçisiyim ve arkasındayım (Hatta Gülben ablaya köyün delisi diye lakap bile takmıştı)
..AJDA PEKKAN..: çok azimli, çalışkan, güzel ve başarılı onu çok seviyorum

..YILDIZ TİLBE..: onu çok ama çok seviyorum..Gülben'e sataşanlar onun başarısını,azmini, güzelliğini çekemedikleri için sataşıyorlar..Gülben'i çok sevdiğim ve iyi tanıdığım için ona özel besteler yapıyorum

..BETÜL DEMİR..: Türkiye'de sadece Gülben Ergen'i örnek alıyorum

..YALIN.. bestelerimi paylaşabileceğim tek isim Gülben Ergen'dir, bu yüzden Aşksın Sen'den sonra son albümüne de 1 şarkı vereceğim

Şehrazat: "Bestelerimi en iyi yorumlayanlardan biri Gülben Ergen'dir.Onu çok seviyorum.İçime sokasım geliyor.Kardeştende öte benim için.İkinci albümü için Kim ne derse desin'i verdim gülbene.İlk okuyuşunda beğenmedim.Aldım kağıdı elinden attım çöpe.Gülben gitti çöpten kağıdı çıkardı ikinci kez tekrar okudu..İkinci okuyuşunda çok başarılı buldum.Verdiğim son şarkılarımıda çok iyi yorumluyor.yorumunu ama özellikle kendisini çok seviyorum"..

2003 şenay düdek-şehrazat röprotajı

Demet Akalın:"Mankenlikten şarkıcılığa geçen ilk isim Gülben Ergen.Gülben tüm manken şarkıcıların öncüsü..Hepimiz ondan cesaret aldık.Özellikle ben Gülbeni çok tebrik ve takdir ediyorum..onun azmini,çalışkanlığını kendime örnek alıyorum"